Kokteilis
Dzīvo

Kā izturas zodiaka zīmes bīstamās situācijās?0

Foto: Unsplash

Kādas ir katras zodiaka zīmes izdzīvošanas prasmes un kādas iespējas palikt sveikiem un veseliem bīstamās situācijās? Katrs no mums, kaut reizi dzīvē ir nokļuvis situācijā, kuru pēc tam analizējot sapratis – daudz netrūka, lai viss beigtos slikti.

Uzziniet, kā jūs rīkotos situācijā, sastopoties aci pret aci ar noziedznieku!

1. Auns

Jūs neesat no tiem cilvēkiem, kuri vienkārši sēdēs un neko nedarīs. Ja noziedznieks būs ielauzies jūsu mājās, jūs noteikti rīkosieties. Slikti ir tikai tas, ka jūs drosmīgi ķersieties pie lietas risinājuma, nepārdomājot visu līdz galam, jūs centīsieties visiem spēkiem noziedznieku aizturēt, pat nepasaucot nevienu palīgā.

2. Vērsis

Vērsis neatvieglos noziedzniekam uzdevumu, jo viņam viss ir izplānots dažādām dzīves situācijām. Jūs noteikti ģimeni paslēpsiet drošā telpā un gaidīsiet “uzbrukumu”. Ģimene ārā no drošās vietas dosies tikai tad, kad Vērsis būs pārliecinājies, ka ļaundaris ir devies prom un bīstamības vairs nav.

3. Dvīņi

Jūs centīsieties ar ļaundari uzsākt dialogu un izstāstīsiet viņam dažus argumentus, kāpēc jūs labāk ir neaizskart. Dzīvību Dvīņiem palīdzēs izglābt tas, ka viņi ļoti reti šķiras no sava telefona, un viņiem vienmēr būs iespēja nemanot izsaukt palīdzību. Dvīņu brīnišķīgās komunikācijas prasmes var palīdzēt arī bīstamās situācijās.

Foto: Unsplash

4. Vēzis

Ja Vēzis nokļūs aci pret aci ar noziedznieku, sākumā viņš ļoti nobīsies, paslēpsies un raudās. Pēc raudāšanas viņu pārņems neizmērojamas dusmas un viņš izlīdīs no savas slēptuves. Tad gan ļaundarim labāk skriet prom, ko kājas nes, jo Vēzis niknumā ir tiešām baiss radījums. Bet, ja Vēzis nedzīvo viens un ģimene būs briesmās, tad viņš ar visiem spēkiem to aizstāvēs, un tikai pēc tam viņu pārņems emocionāls izmisums.

5. Lauva

Lauva izdarīs visu iespējamo, lai neitralizētu noziedznieku! No sākuma Lauva piedāvās noziedzniekam lielas naudas summas, lai visi “paliktu dzīvi”. Ja neizdosies vienoties, tad Lauva kļūs par cietsirdīgu plēsoņu, kas ies uz pilnu banku – visu vai neko.

6. Jaunava

Jaunavai piemīt unikālas izdzīvošanas spējas un jau iepriekš Jaunava noteikti būs apdomājusi visus scenārijus, kas notiku, ja… Tāpēc Jaunavai būs gatavs plāns, kā izglābties. Katrai Jaunavai tāds ir! Taču, ja nu tomēr kaut kas notiks un plāns neizdosies, Jaunava improvizēs, kas, jātiec, reizēm var nenovest arī pie laba iznākuma, jo viņu stiprā puse ir plānots, nevis improvizēt.

Foto: Unsplash

7. Svari

Svariem būs grūti pieņemt lēmumu, viņi daudz domās un “izsvērs” situāciju, kā labāk rīkoties. Kaut kas noteikti notiks ne tā, kā plānots: Svari nosviedīs lampu ar milzīgu troksni vai paklups pa trepēm. Grūti paredzēt iznākumu tādā situācijā, bet var būt drošs, ka ja noziedznieku notvers un viņš stāsies tiesas priekšā, tad Svari pavisam noteikti ieradīsies tiesā liecināt.

8. Skorpions

Skorpions ir ārkārtīgi bīstams niknumā, un noziedznieks uz to brīdi jau būs pārvērties par upuri. Nedrīkst nenovērtēt šīs zīmes spējas dusmu uzplūdā, jo Skorpions var būt ļoti postošs un nesaudzīgs. Visdrīzāk, ka šādā situācijā ļaundarim neizdotos dzīvam izkļūt no Skorpiona mājas.

9. Strēlnieks

Strēlnieks neapzinās lietas nopietnību, kamēr nav par vēlu. Viņam liekas, ka tas viss ir joks un kaut kā pats par sevi atrisināsies. Strēlnieks mēģinās ar noziedznieku kaut ko sarunāt, taču tā rezultātā viņu vēl vairāk nokaitinās.

Foto: Unsplash

10. Mežāzis

Mežāzis pretosies ar visu spēku un visām iespējām. Viņš ir tik daudz strādājis, nodrošinot sevi un ģimeni, lai tagad ļautu to visu izpostīt. Mežāzis ir gudrs, viņam viss ir pārdomāts: ja viņš nolems noziedznieku neitralizēt, tad to arī izdarīs.

11. Ūdensvīrs

Pat, ja noziedznieks ir gudrs, tad Ūdensvīrs ir gudrāks. Viņš noteikti kaut ko izdomās, lai apstādinātu ļaundari un saglabātu dzīvību sev un ģimenei. Vēl kāda lieliska īpašība – Ūdensvīrs teicami kontrolē savas emocijas un var saglabāt mieru pat izteikta stresa situācijās.

12. Zivis

Zivis ir pārlieku jūtīgas un uz tām ir viegli iedarboties. Ja laimīgā kārtā policija būs jau ieradusies pēc kāda (visticamāk) kaimiņa izsaukuma, tad Zivis kļūs par ķīlnieku noziedznieka rokās.

Foto: Unsplash

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 seriāli lietainai dienai: pārsteigs ne tikai ar sižetu, bet arī kvalitāti
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Latvijas skaistie zirgi pulcējas Inčukalnā
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kas tevi sagaida jau tuvākajā nākotnē?
19 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ekonomika
Vai reāli mazināt īpašuma nodokli un kas būs nodokļa maksātāji?
2 stundas
LE
LETA/BNS
Ekonomika
“Omniva” brīdina par viltus kampaņu klientu datu izkrāpšanai
41 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Vēl skaidro, kurš bija pie stūres: Līvānu pusē smaga avārija
4 stundas
LE
LETA
Ekonomika
“Draugiem Group” uzņēmums “Printful” par pusmiljonu eiro iegādājies zemi Pārdaugavā
1 stunda
IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Uzņēmējs Peilāns: Andra Rāviņa attieksme ir tāda it kā mēs dzīvotu Minskā vai kādā “Jelgavstānā”
1 stunda