Kokteilis
Stilo

Kā izskatīties nevainojami: 12 Holivudas zvaigžņu kosmetologa ieteikumi0

Publicitātes foto/pixabay.com

Ideāla āda var būt jebkurā vecumā, uzskata dermatologs Harolds Lansers. Harolds Lansers ir vārds, kurš Holivudā neprasa komentārus. Zvaigžņu kosmetologs, ārsts-dermatologs un personīgais konsultants tādām zvaigznēm kā Viktorija Bekhema, Bejonse, Kima Kardašjana un citām Viņam ir sava kosmētikas līnija un viņš raksta bestsellerus par sensacionālām metodēm ādas kopšanā. Tieši pateicoties viņam, Dženifera Lopesa un Skārleta Johansone ar katru gadu izskatās arvien labāk. Žurnāls „Elle” piedāvā vairākus padomus – kā izskatīties jauneklīgi jebkurā vecumā.

Ikdienas pīlings

Lai cik dīvaini tas nebūtu, bet Lansers neapstiprina citu dermatologu teikto, ka biežs ādas pīlings traumē epidermu un iznīcina ādas aizsargslāni. Tieši pretēji, katru savu lekciju viņš sāk ar vārdiem, ka ceļš uz ideālu ādu sākas no ikdienas pīlinga. Pēc viņa vārdiem, eksfoliācija un daudz dziļākas pīlinga procedūras ir svaigas un jaunas ādas garants. Neraugoties uz metodes pretrunīgumu, kosmetologa pacienti ar rezultātu ir apmierināti.

60 sekunžu likums

Mitrinošo krēmu dermatologs iesaka uzklāt uz ādas minūtes laikā pēc tās nomazgāšanas – tādejādi starp ādu un krēmu saglabāsies vairāk mitruma. Pretējā gadījumā ūdens sāks iztvaikot no ādas virskārtas un mitrināšana būs mazāk efektīga.

Šampūns sejai

Izklausās, protams, mežonīgi, bet ārsts zina, ko runā: ar ādas kairinājumu palīdzēs tikt galā pretblaugznu šampūns, jo tā sastāvā vienmēr ir cinks. Tas attiecas arī uz jutīgas ādas īpašniecēm.

Aizmirstiet par sūkļiem

Publicitātes foto/pixabay.com

Harolds Lansers iesaka atteikties no vates sūkļu lietošanas: tie uzsūc sevī vairāk, nekā spēj atdot un tas ir neekonomiski, izmantojot dārgu kosmētiku. Ar sejas toniku viņš iesaka vienkārši nomazgāties, bet tonālo krēmu uzklāt un izlīdzināt ar pirkstiem.

Neaizmirstiet grima bāzi

Grima bāzei parasti ir neitrāls sastāvs, tāpēc taukainu ādu tā pasargā no poru aizsprostošanās un aknes veidošanās, bet normālu – no matēto līdzekļu pārsausināšanas.

SPF faktors

Publicitātes foto/pixabay.com

Zvaigžņu dermatologs iesaka neaizrauties ar SPF aizsardzību. Tas nozīmē, ja mitrinošais līdzeklis satur UV aizsardzības filtrus, nevajag vēl papildus izmantot toni ar SPF filtru – tas kļūs ādai par slogu, jo tam ir daudz biezāka tekstūra. Ideālā variantā ikdienas lietošanai ieteicams izmantot kombinētos vieglākas konsistences līdzekļus, piemēram, BB un CC krēmus, kuri gan mitrina, gan izlīdzina ādas toni.

Skaistuma detoksikācija

Vismaz reizi nedēļā veselu diennakti ādai jāļauj atpūsties – lietojot tikai mitrinošo un barojošo krēmu.

Sausā epilācija un bez „anestēzijas”

Pirms epilācijas kosmetologs aizliedz lietot alkoholiskos dzērienus. Pat nevainīga vīna glāze, pēc viņa teiktā, mazinās procedūras efektivitāti un saasinās sāpju izjūtu. Skūšanos Lansers iesaka veikt sausai ādai, iepriekš to attīrot ar skrubi, bet pēc tam, uzklājot ādai eļļu vai krēmu.

Matus samitrināt pirms peldes

Pirms peldes jūrā vai baseinā matus ieteicams samitrināt ar dzeramo ūdeni: tādejādi sāls un hlors tiem nevarēs kaitēt.

Ūdens temperatūra

Publicitātes foto/pixabay.com

Lietot uzturā un mazgāties vajag ar ūdeni istabas temperatūrā, tā āda nezaudēs daudz mitruma un neizskatīsies nostiepta.

Zobi jāiztīra līdz brokastīm

Harolds Lansers atzīmē, ka āda tiem, kuri seko šim likumam, izskatās daudz labāk nekā tiem, kuri šo likumu ignorē. Viss ir vienkārši: iztīrot zobus pirms pirmās ēdienreizes, pat ja tā ir tikai sviestmaize, jūs neapēdīsiet milzu skaitu baktēriju, kuras sakrājušās jūsu mutes dobumā nakts laikā.

Kontrolēt mīmiku

Publicitātes foto/pixabay.com

Pēc ārsta teiktā, grumbu parādīšanos galvenokārt provocē nekontrolēta mīmika. Lūpu košļāšana, ieradums tās sakniebt vai pastiept, fotografējoties selfijam – tas viss negatīvi ietekmē ādu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv