Jūs gaidāt mīlestību, bet tā kā nenāk, tā nenāk? Ieejiet virzienā no parādes durvīm sava mājokļa iekšienē un pagriezieties pa labi. Apskatiet savu mitekli un izvērtējiet ar kritisku aci. Ko vajadzētu izmest? No kā atbrīvoties?

Vecu romānu pēdas. Ir jāsarauj visas saites ar pagātni. Izmetiet visas vecās mīlestības vēstules, dažādus nieciņus un dāvanas no bijušajiem mīļotajiem, kā arī starp grāmatu lapām izkaltētus ziediņus kā piemiņu par pirmo mīlestību.

Vientuļie portreti. Ja esat vientuļa un meklējat sev dzīves biedru, ātrus rezultātus var sasniegt, ja iznīcina visas fotogrāfijas un bildes, uz kurām ir redzama vientuļa sieviete. Ja gadījumā jums ir kāda sevišķi mīļa pašas bilde, vislabāk to uz laiku atdot draudzenei vai radiniekiem. Vientuļas sievietes attēli mājās piesaista vientulības enerģiju.

Vientuļnieces iekārtojums. Ja pie jūsu gultas stāv viens naktsskapītis, bet visa pārējā istaba ir piebāzta ar mantām, rodas iespaids, ka jums ir ērti dzīvot vienai pašai un vīrietim te nav vietas.

Sievišķās enerģijas pārbagātība. Ja jūsu māja vai jūsu istaba ir pilna ar kosmētikas trauciņiem, kārbiņām un visās malās karājas mežģīnes, vīrietim būs bailes pat apsēsties uz brītiņu tādā vietā. Atbrīvojieties no šiem dāmu nieciņiem, noslēpiet tos, ieviesiet savā dzīvoklī kaut mazliet vīriešu atribūtikas.

Bērnišķīgums. Mīkstās rotaļlietas, lelles un spēles nepiesaista nobriedušu cilvēku attiecības.

Uzmanību novērsoši elementi. Aizvāciet visu, kas novērš uzmanību no mīlošu attiecību veidošanas, – trenažierus, darba dokumentus, netīru veļu, datoru un televizoru. Protams, tie nav pavisam jāizmet laukā no mājas, vienkārši šīs lietas ir jāizvāc no mīlestībai atvēlētās zonas.

Lietas ar asām malām. Asi stūri šajā mājas zonā pie jums ciemos atnākušos cilvēkus tur tādā kā sasprindzinājumā. Atbrīvojieties arī no visiem kaktusiem.