Kokteilis
Mīli

Kā izmantot fen šui gudrības, lai piesaistītu mīlestību un nelaistu to vaļā?0

Foto – Shutterstock

Jūs gaidāt mīlestību, bet tā kā nenāk, tā nenāk? Ieejiet virzienā no parādes durvīm sava mājokļa iekšienē un pagriezieties pa labi. Apskatiet savu mitekli un izvērtējiet ar kritisku aci. Ko vajadzētu izmest? No kā atbrīvoties?

Vecu romānu pēdas. Ir jāsarauj visas saites ar pagātni. Izmetiet visas vecās mīlestības vēstules, dažādus nieciņus un dāvanas no bijušajiem mīļotajiem, kā arī starp grāmatu lapām izkaltētus ziediņus kā piemiņu par pirmo mīlestību.

Vientuļie portreti. Ja esat vientuļa un meklējat sev dzīves biedru, ātrus rezultātus var sasniegt, ja iznīcina visas fotogrāfijas un bildes, uz kurām ir redzama vientuļa sieviete. Ja gadījumā jums ir kāda sevišķi mīļa pašas bilde, vislabāk to uz laiku atdot draudzenei vai radiniekiem. Vientuļas sievietes attēli mājās piesaista vientulības enerģiju.

Vientuļnieces iekārtojums. Ja pie jūsu gultas stāv viens naktsskapītis, bet visa pārējā istaba ir piebāzta ar mantām, rodas iespaids, ka jums ir ērti dzīvot vienai pašai un vīrietim te nav vietas.

Sievišķās enerģijas pārbagātība. Ja jūsu māja vai jūsu istaba ir pilna ar kosmētikas trauciņiem, kārbiņām un visās malās karājas mežģīnes, vīrietim būs bailes pat apsēsties uz brītiņu tādā vietā. Atbrīvojieties no šiem dāmu nieciņiem, noslēpiet tos, ieviesiet savā dzīvoklī kaut mazliet vīriešu atribūtikas.

Bērnišķīgums. Mīkstās rotaļlietas, lelles un spēles nepiesaista nobriedušu cilvēku attiecības.

Saistītie raksti

Uzmanību novērsoši elementi. Aizvāciet visu, kas novērš uzmanību no mīlošu attiecību veidošanas, – trenažierus, darba dokumentus, netīru veļu, datoru un televizoru. Protams, tie nav pavisam jāizmet laukā no mājas, vienkārši šīs lietas ir jāizvāc no mīlestībai atvēlētās zonas.

Lietas ar asām malām. Asi stūri šajā mājas zonā pie jums ciemos atnākušos cilvēkus tur tādā kā sasprindzinājumā. Atbrīvojieties arī no visiem kaktusiem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 noderīgas aplikācijas koncertu un festivālu apmeklētājiem
13 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Vasaras izskaņā Lucavsalā notiks viens no lielākajiem brīvdabas tehnoloģiju festivāliem Eiropā
13 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Vai reģionālās augstskolas saglabāsies? Saruna ar Ventspils Augstskolas rektoru Kārli Krēsliņu
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Septiņas dienas valdīs vasarīgi silti laika apstākļi: jaunākā prognoze
8 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Mostas “slēpti ārzemju aģenti”
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “Liepāja” un “Ventspils” soļo tālāk, “RFS” sāpīgs zaudējums un Eirokausu sezonas beigas
2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Kādi izskatīsimies vecumā: “FaceApp” tapusi Krievijā. Vai tā ir droša?
2 stundas