Kokteilis
Stilo

Kā īss matu griezums ietekmē sievietes enerģētiku0

Publicitātes foto/pixabay.com

Īsi matu griezumi jau sen vairs nav tikai vīriešu aktualitāte. Šodien jebkura daiļā dzimuma pārstāve var ne tikai sev atļauties visdrosmīgāko matu griezumu, bet arī uzzināt, kā matu griezums ietekmē enerģētiku un biolauku.
Mūsu senči garu matu enerģētikai piedēvēja milzu nozīmi un bizi uzskatīja par meitenes galveno amuletu. Bet ar laiku īsi matu griezumi sievietēm vairs nebija kaut ka neparasts. Gan gariem, gan īsiem matiem enerģētiskā līmenī ir gan savi plusi, gan mīnusi. Ir gadījumi, kad īss matu griezums var ievērojami uzlabot sievietes enerģētiku.

Nogriezt pagātni

Publicitātes foto/pixabay.com

Bioenerģētiķi un ezotēriķi uzskata, ka gari mati ir ne tikai sievietes rota, bet arī viņas saikne ar kosmosu un kosmisko enerģiju. Visa sievietes enerģētika sakrājas matos, kuri kalpo kā pārvadītāji.
Diemžēl ne visi mūsu dzīves notikumi sevī nes tikai pozitīvo enerģiju. Gadās nodevības, zaudējumi un traģēdijas, un arī šo notikumu enerģija kļūst par pārvadītāju. Ja negatīvais no tava enerģētiskā lauka netiks noņemts, tad ir liela iespējamība, ka nepatīkamie notikumi atkārtosies nākotnē.
Lai tas nenotiktu, var īsi apgriezt matus un kopā ar tiem – negatīvo pagātni.

Atbrīvoties no bailēm un šaubām

Publicitātes foto/pixabay.com

Pieticība un neaizsargātība, protams, rotā sievieti. Tomēr dažkārt pieticība pārvēršas kautrībā, bet neaizsargātība kļūst par fobiju, kas traucē dzīvot. Kopā ar meditācijām, kas ļauj sevī attīstīt pārliecību par rītdienu, īss matu griezums un matu krāsas maiņa palīdzēs kļūt vēl stiprākai un izlēmīgākai.
Bailes nākotnes priekšā vienmēr sakņojas pagātnē. Nogriežot nevajadzīgo informāciju, kas tevī iedvesusi bailes, tu sper soli pretī harmonijai un uzticībai Visumam.

Kāpēc īss matu griezums ir bīstams

Protams, kopā ar pozitīvajiem momentiem, īsam matu griezumam ir arī savi negatīvie aspekti. Neievērojot Mēness kalendāra matu griešanas laikus vai ja tev ir vāja personīgā enerģētika, nogriežot matus, var sev kaitēt.
Pirmkārt, nav ieteicams matus griezt slimības vai personīgu bēdu laikā. Šādi tu neizveseļosies un dvēseles sāpes tevi nepametīs, bet tu vari stipri vājināt savu enerģētiku un izprovocēt jaunu Visuma sitienu.
Ezotēriķi un praktiķi neiesaka atļaut sev matus griezt cilvēkam, kurš ir slims, kurš ir skaudīgs vai vienkārši tev nepatīkams. Tas var novest pie tā, ka tava friziera problēmas un slimības tiks pārnestas tev.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv