Mierīgas krāsas1

Ja tev ir mazs augums un nevari lepoties ar kāju garumu, tomēr nav vērts uztraukties. Ir daudz veidu, kā miniatūras sievietes var uzsvērt sava auguma priekšrocības, kuru arī netrūkst!

Ja esi uzvilkusi drēbes spilgtos dažādu krāsu toņos, ķermenis vizuāli sadalās zonās un izskatās vēl mazāks.

Labākais variants īsām meitenēm – apģērbs vienā tonī vai mierīgs, savstarpēji tuvos pasteļtoņos.

Svītrains apģērbs

2

Atsakies no tērpiem ar horizontālām svītrām – tās vizuāli izstiepj figūru uz sāniem. Laba izvēle ir vertikālas svītras, kas vizuāli augumu pagarina.

Īsas apģērba līnijas

4

Svārki un kleitas līdz celim padara kājas īsākas nekā īstenībā, tāpēc labāk izvēlēties mini. Ja mini svārki īsti nav tava stihija, uzvelc saīsinātu žaketi.

Apavi bez siksniņām

3

Laiviņa ar siksniņu vizuāli saīsina kāju, tāpēc īsākām meitenēm labāk iztikt bez šī apavu dekoratīvā elementa.

Augsts papēdis

3

Tām, kuru augums mazāks par vidējo, augsts papēdis ir īsta panaceja – tas piešķirs trūkstošos centimetrus augumam un pagarinās kājas.

Paaugstināta jostasvieta

4

Izvairies no džinsiem, biksēm un svārkiem ar pazeminātu jostasvietu – tie padarīs ķermeni vizuāli īsāku. Turpretī viegli paaugstināta jostasvieta palīdzēs “izstiept” siluetu.

Taisna silueta bikses

Sašaurinātas bikses un džinsi uzsver kāju līnijas, kas arī tāpat neizceļas ar īpašu garumu. Lai vizuāli pagarinātu kājas, valkā taisnas bikses.

Gari svārki un kleitas

5
Jā, jā, nebrīnies! Pat miniatūras sievietes var atļauties maksi garuma svārkus, kas padarīs tās vizuāli garākas un slaidākas. Galvenais, jāseko, lai līnija būtu skaidri izteikta un apakšmala nevilktos pa zemi.