Tendences 2018. gadam nosaka: jo lielāks, jo labāks. Tas nenozīmē aicinājumu pieņemties svarā, bet mest skatus pārlielu apģērbu virzienā! Topā būs arī minisvārki ar košām apdrukām, apdrukāti T-krekli, omulīgi, apjomīgi mēteļi un kažoki ziemā.

VĒRSIS, 20. APRĪLIS – 20. MAIJS
winter-fashion-horoscope-aries
Vērši mēdz padomāt divreiz, pirms iegādāties kādu supermodernu lietu, bet šogad noslieksies par labu modes diktātam. Lai gan parasti ziemā tas iecienītais variants ir klasiski džinsi un mīlīgi adījumi, investēsi arī superīgos ziemas zābaciņos – gan siltos, gan skaistos.

DVĪŅI, 21. MAIJS – 20.JŪNIJS
winter-fashion-horoscope-gemini
Tavs prāts reizē ir miljons vietās – tev grūti izlemt, vai izskatīties ekstravaganti, vai silti ietīties un pasaulei rādīt vien degungalu. Varbūt izvēlies vidusceļu – klasisku kreklu, kuram virsū uzvilkta izaicinoša korsetīte? Tā izdosies apvienot abus variantus!

VĒZIS: 21. JŪNIJS – 22. JŪLIJS
winter-fashion-horoscope-cancer
Vēzis ir caur un cauri klasisks, tavu skatienu parasti piesaista lietas ar mūžīgu vērtību. Šoziem tu varētu izvēlēties bikses līdz potītēm un raibi rakstainu trikotāžu. Komplektā ar augstpapēžu apaviem tas izskatīsies lieliski, derēs gan dienā, gan vakara pasākumiem!

LAUVA: 23. JŪLIJS – 22. AUGUSTS
winter-fashion-horoscope-leo
Lai gan šogad tu savā stilā diez vai radikāli ko mainīsi, Lauva nebūtu Lauva, ja kādu garderobes elementu vai aksesuāru neizvēlētos visu acis piesaistošā stilā. Ziemas sezonā izvēlies pasetlīgus vidēja garuma svārkus ar savu iecienītāko džemperi un zābakiem līdz potītēm.

JAUNAVA: 23. AUGUSTS – 22. SEPTEMBRIS
winter-fashion-horoscope-virgo
Tev apnikuši visi superstilīgie eksperimenti, to vietā tu izvēlēsies klasiku – kas tomēr vienmēr ir modē! Pieguloši džinsi, raupjš adījums un klasisks mētelis – un tā līdz pavasarim.

SVARI: 23. SEPTEMBRIS – 22. OKTOBRIS
winter-fashion-horoscope-libra
Tu esi klasisku vērtību piekritēja, bet neaizmirsti par odziņu. Tava “ikdienas uniforma” ir džinsi un ādas jaka, un nešķiet, ka tuvākajā laikā kas mainīsies. Šosezon tu tomēr varētu gribēt piešķirt savam tēlam nelielu odziņu ar kādu koši apdrukātu krekliņu, kas atsedz mežģīņu maliņas zem tā.

SKORPIONS: 23. OKTOBRIS – 21. NOVEMBRIS
winter-fashion-horoscope-scorpio
Skorpionam neviens nenorādīs, kā ģērbties un uzposties, bet šosezon tu pārsvarā izvēlēsies atbrīvotu, brīvdienām tuvāku izskatu. Tomēr tie nebūs legigngi un kapučjaka, bet drīzāk silta vilna un maigs kašmirs – klasiski, eleganti, dārgi.

STRĒLNIEKS: 22. NOVEMBRIS – 21. DECEMBRIS
winter-fashion-horoscope-sagittarius
Lai gan tev patīk savā stilā noteikti iekļaut kādu pārsteigumu, kopumā tas paliks klasisks. Tāda īstena klasika ar rozīnīti. Zīda kleita, virsū raupja adīta jaciņa – šīs ziemas kombinācija Mežāža stilā!

MEŽĀZIS: 22. DECEMBRIS – 19. JANVĀRIS
winter-fashion-horoscope-capricorn
Klasisks un reizē ar jaunām vēsmām – lūk, ko šoziem meklēs Mežāzis. Šīs sezonas īpašā izvēle? Zābaki pāri ceļgaliem.

ŪDENSVĪRS: 20. JANVĀRIS – 18. FEBRUĀRIS
winter-fashion-horoscope-aquarius
Ūdensvīrs vienmēr ģērbjas ekscentriski, tāpēc tu ar prieku tver visus sezonas jaunumus, pat ja ārā nikni kož sals. Galu galā – eksotiskie svārciņi un blūze ar košo apdruku tevi burtiski sauc un aicina!

ZIVIS: 19. FEBRUĀRIS – 20. MARTS
winter-fashion-horoscope-pisces
Sirdī tu mūžam paliksi puķu bērns, tāpēc ziema ir labs aizbildinājums vilnas minisvārkiem ar ziedu apdruku un dīvainajām biksēm. Vēl tikai bāli rozā kašmira džemperītis, un tu esi gatava valdzināt!