Astrologi uzskata, ka nedēļas diena, kurā cilvēks nācis pasaulē, spēlē ļoti lielu lomu visas viņa dzīves laikā. Daudz ir atkarīgs no tā, kā dzimšanas brīdī bijušas izvietotas planētas, kādā fāzē atrodas Mēness un tamlīdzīgi.

Uzziniet, kā diena, kurā jūs nācāt pasaulē, ietekmējusi jūsu personību un likteni.

Pirmdiena

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Pirmdienās dzimušie cilvēki ir ļoti jūtīgi, sensitīvi uztver dažādas negācijas, kas notiek apkārt un bieži vien tā dēļ cieš. Viņiem ir ļoti attīstīta intuīcija. Ļoti emocionāli. Viņi var šķist nedaudz noslēgti, vērsti uz sevi, nemīl atrasties lielos cilvēku pūļos un kompānijās. Viņi ir lieliski psihologi, psihiatri un mediķi. Tiesa, viņi ir ļoti trausli un nenoturīgi pret pasaules ļaunumu, kas notiek apkārt, tāpēc vecākiem jau kopš bērnības viņiem ir jāmāca “noslēgties” pret citu ciešanām, kas ļoti dziļi var ievainot viņu dvēseli. Cilvēki, kas nākuši pasaulē pirmdien, ir godīgi, ar asu prātu, mērķtiecīgi, atbildīgi par savu rīcību un darbiem. Lielākoties dzīvē viņus pavada veiksme, bet atzinību un slavu viņi var iegūt pateicoties savam prātam. Viņiem visbiežāk ir stipras ģimenes un viņi reti šķiras.

Otrdiena

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Šie cilvēki ir pieraduši pie liela ātruma itin visā: viņi ātri domā, ātri dara un ātri pārvietojas. Dažkārt viņi ir neapmierināti ar savu dzīvi, bet patiesībā ātri iegūst veiksmi itin visā, kas viņus interesē, bet tikpat ātri visu sasniegto var arī pazaudēt, kad par to zūd interese. Otrdienas cilvēki ir darbīgi, kas prot strādāt gan ar rokām, gan arī – domāt ar galvu. Viņi bieži izvēlas profesijas, kas saistītas ar risku: ugunsdzēsēji, kaskadieri, glābēji, karavīri. Risks viņiem šķiet pierasta lieta, taču ar gadiem viņi kļūst prātīgāki un palēnina savu dzīves skrējienu. Ģimenes veidošanā un attiecībās viņi ir mērķtiecīgi un spējīgi uz stiprām attiecībām, ja vien viņiem otrs cilvēks būs “interesants”. Tiklīdz viņi zaudēs interesi, tā attiecības izjuks.

Trešdiena

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Cilvēki, kas dzimuši trešdien ir ar nedaudz gaisīgu raksturu, spējīgi saglabāt enerģiju jebkurā vecumā. Viņi ir sabiedriski, kustīgi un ātri atrod kopīgu valodu ar tikko iepazītiem cilvēkiem. Komunikācija ļauj viņiem izvēlēties praktiski jebkuru profesiju, kas saistīta ar komunikācijas spējām, piemēram, žurnālists, pedagogs, gids u.c. Viņi mīl brīvību un reizēm viņiem ir grūti valdīt par savu kūsājošo enerģiju. Viņiem bieži vien vienlaicīgi ir daudz plāni, bet ne visus tos, protams, izdodas realizēt. Ģimenes dzīvei viņiem ir jānobriest, jo daudzi cilvēki, kas dzimuši trešdienā, līdz pat vecumdienām paliek “bērni” un attiecības uztver kā sava veida rotaļu.

Ceturtdiena

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Šajā dienā dzimušie ir apveltīti ar augsti attīstītu intelektu un ir spējīgi ātri un nekļūdīgi sasniegt savus nospraustos mērķus. Šīs dienas cilvēki nemīl būt “viduvēji” – viņi visbiežāk arī kļūst par nozīmīgām personībām, kas ieņem augstus un atbildīgus amatus, un vienmēr cenšas tikt vēl tālāk. Viņiem ir patiesa dvēsele un laba sirds. Viņi vienmēr ir godīgi un strīdu situācijās cenšas uzklausīt abas puses. Šiem cilvēkiem tāpat piemīt ārējais un iekšējais skaistums, tāpēc ģimenē un skolā jau no mazotnes viņi ir  visu mīluļi. Kā savas dzīves otro pusīti viņi izvēlas garā stiprus cilvēkus, kas ir spējīgi atbalstīt viņus dzīves ceļā un palīdz viņiem attīstīties. Uzmanīgiem šiem cilvēkiem jābūt vienīgi ar savu veselību – viņi bieži ir tik prasīgi pret sevi, ka jebkādas “pārciešamas” sāpes pat neievēro, tāpēc vairāk uzmanības jāpievērš savai veselībai un par to jārūpējas.

Piektdiena

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Šajā dienā dzimušie cilvēki ir prasīgi pret dzīvi, pakļauti dažādām kaislībām un raduši sekot savām emocijām. Viņiem ir īpaša attieksme pret visu skaisto, tāpēc viņi bieži kļūst par māksliniekiem, arhitektiem, stilistiem un dekoratoriem. Viņi ir spējīgi radīt krāšņu apkārtni, burtiski radīt “kaut ko” vietā, kur pirms tam nekā nebija. Šos cilvēkus jau agrā bērnībā jāiemāca darīt dažādus darbus un pildīt pienākumus, citādi viņiem būs grūti patstāvīgi nopelnīt naudu, kad viņi būs pieauguši. Viņiem ir salīdzinoši pretrunīgs raksturs, viņi var būt piekāpīgi un laipni, bet ietiepīgi sīkumos. Viņiem ir svarīgi, lai dzīvē blakus būtu kāds cilvēks, uz ko vienmēr var paļauties, kas ir spējīgs pielāgoties viņu mainīgajam noskaņojumam, kā arī mierināt viņus  tajās reizēs, kad viņiem ir slikts garastāvoklis. Piektdienā dzimušie cilvēki ienīst noteikumus – tie nav domāti viņiem.

Sestdiena

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Sestdien dzimušie cilvēki dzīvi uztver kā pārbaudījumu. Šiem cilvēkiem ir grūti baudīt dzīvi, viņi nemitīgi meklē dažādus iemeslus un iekšēji ir gatavi kārtējiem pārbaudījumiem. Viņiem ir svarīgi no pašas bērnības pierādīt pašiem sev, ka viņi ir vislabākie. Viņiem ieteicams izvēlēties profesijas, kas ir saistītas ar fizisku darbu, kur viņi var “izlādēt” emocijas. Sestdienā dzimušie ir ļoti pretrunīgi: viņi ir vai nu ļoti labi vai gaužām negatīvi. Lai piepildītu savus sapņus, viņiem svarīgi ir mācīties, turklāt šajā procesā blakus ir jābūt kādam cilvēkam, kas viņus atbalstīs un iedvesmos. Attiecībās ar partneri šie cilvēki var kļūt valdonīgi, pat pārāk, tomēr viņi ir ļoti maigi attieksmē pret bērniem.

Svētdiena

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Šo cilvēku enerģētika ir spoža kā zvaigzne – viņi ir spējīgi ne tikai sapņot, bet sapņus arī realizēt dzīvē. Viņiem piemīt izcilas organizatora spējas, kas palīdz sasniegt vēlamo īsā laika periodā. Viņi ir optimisti, kas tic lieliskam iznākumam un nekad nepakļaujas depresijai. Viņiem piestāv profesijas, kas ir saistītas ar atbildību un organizāciju, tomēr ne pārlieku nopietnas, piemēram, ballīšu rīkotāji, pasākumu vadītāji, dīdžeji u.c. Viņi viegli soļo pa dzīvi, ātri iemīlas, taču ļoti rūpīgi izvēlas sev dzīves pavadoni. Laulībā viņi nav raduši pie strīdiem, mīl ceļot un izzināt pasauli.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem