Lai arī vairums cilvēku citu cilvēku vārdus uztver pēc parametriem “patīk” vai “nepatīk”, patiesībā vārdiem ir daudz lielāka nozīme. Katram vārdam ir sava enerģētika un nozīme, turklāt tam ir milzīga ietekme gan uz tā īpašnieku, gan dzīves notikumiem, līdzcilvēkiem un pat likteni.

No burtu izskaņas un to sastāva iespējams izveidot visai precīzu priekšstatu gan par pašu cilvēku, gan viņa likteni. Protams, jāņem vērā gan dažādas etniskās atšķirības un valodu īpatnības, tomēr vairumā gadījumu cilvēku vārdus iespējams analizēt pēc šiem parametriem.

1. Burtu nozīme

Piemēram, burti “E” un “I” vārdā apzīmē un ietver sevī sievišķīgas vērtības: maigumu, eleganci, gudrību, skaistumu un pakļāvību. Savukārt tādiem burtiem kā “O” un “U” ir vīrišķīgas īpašības un ekspresija. Burts “A” liecina par pilnību, kas ir raksturīga abiem dzimumiem.

Foto: Pexels

2. Vārda izruna

Svarīgi ir arī tas, kā vārds tiek izrunāts, kā tas sākas un beidzas. Vai zilbes vārdā ir izvietotas vienmērīgi vai nevienmērīgi, un kurā vārda daļā atrodas uzsvars. Tas, vai uzsvars, izrunājot cilvēka vārdu, atrodas tā sākumā, vidū vai beigās, spēlē ietekmi arī uz cilvēka raksturu un likteni kopumā.

3. Vārda ritms

Foto: Pexels

Ritms vārdā ir ļoti būtisks – tas liecina par līdzsvaru vai gluži otrādi – par tā neesamību. Līdzsvara trūkums vārdā cilvēkam dod tādas rakstura īpašības kā nepilnvērtīgu, “mīkstu” raksturu, kas savukārt viņa dzīvē izraisa dažādas neveiksmes.

4. Burtu skaits

Burtu skaists cilvēka vārdā spēlē milzīgu lomu viņa dzīves notikumu gaitā. Pāra skaitlis liecina par skaistumu un gudrību, bet nepāra skaitlis – par mīlestību un iekšējo spēku.