Kokteilis
Mīli

Kā atšķiras vīrieša mīlēšanās gaume, atkarībā no viņa psiholoģiskā temperamenta0

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Psihologi apgalvo, ka vīrieši gaume, attiecībā pret seksu, ir ļoti atkarīga no viņa temperamenta. Kādam vienmēr ir svarīgi izrādīt iniciatīvu, kāds ir gatavs ļauties sievietes rokām un glāstiem, bet kāds vienmēr gaida ko jaunu.

Daudzas sievietes ne reizi vien ir dzirdējušas frāzi: “Mums ir nesaderīgs seksuālais temperaments”. Un, lūk, ko patiesībā tas viss nozīmē.

Ja viņš ir holeriķis vai sangviniķis

Publicitātes foto/pixabay.com

Ja runājam vienkāršā valodā, tad holēriķis ir aktīvs, izteikts ekstraverts. Cilvēks, kurš pēc tam, kad ir uzbudinājies “nejūt bremzes” un nespēj laicīgi apstāties (arī ikdienišķās situācijās). Holēriķi ir diezgan viegli “ieslēgt”, bet izslēgt – nemaz tik viegli nav. Holēriķi ārēji atpazīt ir viegli: viņi skaļi runā, spilgti pauž savas emocijas, ilgi nespēj nosēdēt vienā vietā vai darīt vienu darbu.

Savukārt sangviniķis ir personība, par kuriem mēdz teikt – šim cilvēkam piemīt harisma. Arī viņš, tāpat kā holeriķis, mīl daudz runāt, mīl būt uzmanības centrā un parasti ir emocionāli pašpārliecināts.

Ko viņš vēlas seksā: noskaņojies uz to, ka intīmajās attiecībās ar holeriķi un sangviniķi “strādāt” nāksies tev. Jo pēc būtības viņi ir dzīves baudītāji un tas attiecas arī uz seksu. Patiesībā sākumā šie vīrieši nebaidīsies sievietei nodemonstrēt visus savus trumpjus, bet seksuālo attiecību turpinājumā būs ļoti priecīgi arī apgūt ko jaunu. Tāpēc atceries – attiecībās ar šiem vīriešiem, tev vienmēr ir jābūt gatavam kādam “pārsteigumam”. Seksu šādi vīrieši uztver metodiski, varētu pat teikt, tehniski: viņi tam koncentrējas, kad tas ir nepieciešams un dara to, kas ir jādara. Sangviniķim, atšķirībā no holeriķa, tu vari nedemonstrēt ekstravaganci, uz ko tu esi spējīga, viņš to diez vai pratīs novērtēt. Bet, lūk, holeriķim šāds piedzīvojums varētu patikt. Attiecībās ar šo tipu vīriešiem ļoti svarīga ir sievietes pašpārliecinātība. Tāpēc nodarbojies ar sportu, dejām, dari visu to, kas tevi iedvesmo un paceļ tavu latiņu. Imitēt orgasmu ar ar šiem vīriešu tipiem nevajag, tā ir ļoti slikta iecere, jo viņi ļoti ātri atpazīst viltotas emocijas.

Ja viņš ir flegmātiķis

Foto: Pexels

Šie vīrieši, atšķirībā no iepriekšējā tipa vīriešiem, paliek intraverti. Viņiem ir ļoti mierīgi, atbildīgi un nav vērsti un konfliktiem. Parasti visas lietas, kam viņi pieķeras, noved līdz galam. Ievilināt šādu vīrieti nebūs viegli, sievietei ir pilnībā jāpārņem iniciatīva savās rokās. Dažkārt flegmatiķi ir tie, kas gluži vienkārši pāriet no mammas aprūpes sievas aprūpē. Turklāt bieži vien uz sievietes pleciem gulstas arī finansiālā atbildība. Vīrietim, kam ir flegmatisks temperaments, ir viens neapstrīdams pluss: ja sekss ar sievu viņu apmierina, viņš nekad nemeklēs piedzīvojumus citur.

Ko viņš vēlas seksā: gan jau arī flegmatiķa galvā ir kāds ideālā seksa scenārijs, un viņš to mainīt nemaz negrasās. Atceries, ka viņi, pirmkārt, ir ieciklējušies uz savu vēlmju apmierināšanu, tāpēc esi tonusā. Tas sniegs viņam pārliecību par to, ka sekss ar tevi ir neaizmirstams. Ar flegmatiķi tu vari justies atbrīvota un nemosties piecos no rīta, lai saveidotu matus un uzkrāsotu skropstas. Tas ir tāda vīrieša tips, kam dabiskas sievietes patīk daudz, daudz vairāk par “krāsotām lellēm”. Taču flegmatiķi bieži vien ir “ieciklējušies” uz higiēnu – nevīžīgs ārējais izskats var viņu atgrūst no sievietes un pilnīgi nogalināt seksuālo iekāri.

Ja viņš ir melanholiķis

Foto – Fotolia

Šis vīriešu tips ir visjūtīgākais un ievainojamākais. Šāda temperamenta vīrieši ir ļoti emocionāli, spēcīgi pārdzīvo dažādas neveiksmes gan iekšēji, gan ārēji. Melanholiķi ir viegli atpazīt: viņš ir pilnīgs pretstats holeriķim. Kautrīgs, ne īpaši sabiedrisks, reti kad mīl atrasties uzmanības centrā. Melanholiķi nevar nosaukt par egoistu: viņš parasti domā par to, kā labāk izdarīt kādam citam, bet savas vēlmes viņš atstāj otrajā vietā. Pilnībā atslābināties viņš var vienīgi sev tuvu cilvēku lokā. Šāds cilvēks visu laiku jautās un interesēsies, vai tev ir ērti, vai tu negribi dzert un vai tev nav auksti.

Ko viņš vēlas seksā: ja tu esi noskaņota uz romantiskām un skaistām attiecībām, tad melanholiķis ir tas, kas tev vajadzīgs. Skūpsti, romantiski vakari parkā uz soliņa, sveces, mūzika – tas viss viņam lieliski padodas un pats galvenais – patīk! Šāds vīrietis vienmēr, pirmām kārtām, rūpējas par savu partneri – vai viņai ir ērti, vai viņas vēlmes ir apmierinātas. Ja tu šādam vīrietim atbildēsi ar to pašu, tad būsi atradusi ideālu mīļāko. Tādas seksuālas rotaļas kā lomu spēles, roku dzelži vai citādi “intīmie piedzīvojumi” gan viņam visticamāk nepatiks – labāk nemaz nemēģināt. Šie vīrieši ir ārkārtīgi taktiski, ja seksā tevi kaut kas neapmierina, gluži vienkārši pasaki to viņam un viņš to atrisinās.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Dace un Enriko Pecolli piedāvā: izrādē atdzīvosies “Alises Brīnumzemē” varoņi
14 stundas
SS
Solvita Seikste
Kokteilis
Jaunie un pieredzes bagātie festivālā “Bildes”
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: unikāls tests – cik laba ir tava atmiņa?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Veselam
Cenrādī par veselības aprūpes pakalpojumiem viens, rēķinā – kaut kas cits
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Turcija un ASV vienojas par ugunspārtraukšanu Sīrijā
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Izskan jauni vārdi Latvijas Bankas prezidenta amatam
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Mājās nav pārnācis zēns: meklē 11 gadus veco Rinaldu 1
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām 1
6 stundas