Kokteilis
Iekārto

Jūsu ideālais interjers pēc jūsu horoskopa zīmes0

Publicitātes foto/pixabay.com

Vadoties pēc zodiaka zīmes, izvēlamies, kāds interjers vislabāk derēs tieši jums. Amerikāņu žurnāla „Elle Decor” autori piedāvā savu skatījumu.

Ūdensvīrs

Publicitātes foto/pixabay.com

Ūdensvīra raksturā ir apvienotas it kā nesavienojamas īpašības – no vienas puses, tiekšanās uz stabilitāti, bet no otras – pirmatklājēja ambīcijas dažādās dzīves sfērās. Viskomfortablāk šīs zīmes pārstāvji jutīsies supermodernā mājā, kas aprīkota ar jaunākajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem, ar panorāmas logiem, kas atklāj neatkārtojamus skatus. Ne mazāk svarīgs faktors: pārdomāta apsardzes sistēma. Mājās Ūdensvīrs, neskatoties uz viņiem raksturīgo azartu un piedzīvojumu kāri, grib justies pilnīgā drošībā.

Zivis

Publicitātes foto/pixabay.com

Šīs zīmes pārstāvjiem ir labi attīstīta intuīcija, viņi ir artistiski un mīl sapņot. Zivju stihija – ūdens. Tāpēc visideālākā viņu mājvieta – māja, kas līdzinās pilij un atrodas kaut kur jūras, okeāna vai ezera krastā. Šeit viņi jutīsies komfortabli (vārda tiešā nozīmē aiz akmens sienas), bet tajā pašā laikā pa logiem redzamais skats ļaus viņiem sapņot lielus sapņus.

Auns

Publicitātes foto/pixabay.com

Aktīvie, mērķtiecīgie un ļoti enerģiskie Auni mājās vēlas atslābināties un atpūsties. Viņus saista pasteļtoņi, maigas krāsu pārejas, dabīgie materiāli, kādi bieži sastopami skandināvu interjeros. Tīrība un miers – ir galvenās pamatvērtības, ko Auni meklē savā mājas „kokonā”. Atelpa šīs zīmes pārstāvjiem ir ļoti svarīga. Vismaz tik lielā mērā, lai uzlādētu savas baterijas.

Vērsis

Publicitātes foto/pixabay.com

Šīs zīmes pārstāvji dod priekšroku nelidot mākoņos, bet uz lietām skatīties reāli. Viņu trumpji – pragmatisks prāts un komerciāls tvēriens. Viņi zina savu vērtību un būs priecīgi sev apkārt redzēt greznas lietas. Turklāt greznībai ir jābūt nevis kliedzošai, bet savā vietā. Mūsdienīgs dzīvoklis pilsētas centrā ar modernu interjeru – tā ir vieta, kur viņi jutīsies savā ādā.

Dvīņi

Publicitātes foto/pixabay.com

Asprātīgie un ironiskie Dvīņi ir neticami pievilcīgi, bet bieži vien nepastāvīgi savos uzskatos. Tas no apkārtējiem prasa elastību un prasmi iziet uz kompromisiem. Dvīņu mājā noteikti ir jābūt kādai klusākai vietiņai (ar kamīnu un bibliotēku!), kur šīs zīmes pārstāvji var pabūt vienatnē ar savām domām. Tāpat nepieciešama arī vieta, kur varētu risināt sarunas. Mājas vienā pusē ieplānojiet atvērtu zonu – piemēram, tā varētu būt viesistaba ar izeju uz terasi vai dārzu, kur saimnieks varēs iziet, lai padalītos ar savām idejām un rastu nākotnē tām praktisku pielietojumu.

Vēzis

Publicitātes foto/pixabay.com

Šīs zīmes pārstāvji ir mājās sēdētāji. Būdamas emocionālas būtnes, mājās viņi vēlas justies drošībā, komfortā un pilnīgā mierā. Ideāls patvērums Vēža zīmes pārstāvjiem būs māja vai dzīvoklis ar skatu uz ūdeni – tā ir šīs zīmes stihija. Mājas iekārtojumā šīs zīmes pārstāvji augstu vērtē lietas, ar kurām viņiem saistās kādas atmiņas vai asociācijas. Turklāt Vēži nav vienaldzīgi pret mākslas darbiem – viņu ideālajā mājā atradīsies vieta arī nelielai privātai kolekcijai.

Lauva

Publicitātes foto/pixabay.com

Plašs vēriens ir tas, ko mīl šīs zīmes pārstāvji. Viņu dabā – dāsnums, ambiciozitāte un tieksme uz līderību. Lauvām bieži raksturīga tiekšanās sasniegt virsotnes it visās jomās. Tādēļ ideāla piestātne viņiem būs grezna pils (vai savrupnams!) kalna virsotnē ar galvu reibinošiem skatiem uz apkārtni. Lauvas zīmē dzimušajiem ir izcils instinkts, lai noteiktu tās vai citas lietas vērtību. Lauvas interjerā dominēs reti vēstures priekšmeti, tostarp antikvāras lietas.

Jaunava

Publicitātes foto/pixabay.com

Perfekcionistes it visā, Jaunavas dievina kārtību. Viņas necieš haosu un spontanitāti. Viņām derēs askētisks, bet rūpīgi pārdomāts nams, kas vienlaikus ir gan mūsdienīgs, gan komfortabls. Būtiski mēbeļu raksturotāji ir ergonomiskums, kompaktums un detaļu pārdomātība. Turklāt kā zemes stihijas pārstāvji Jaunavas harmoniski jūtas dabas materiālu klātbūtnē. Vislabāk, ja mājas logi būs vērsti uz parka vai meža pusi.

Svari

Publicitātes foto/pixabay.com

Šīs zīmes pārstāvjiem ir svarīgs balanss it visā. Viņiem raksturīga tiekšanās pēc harmonijas: ārējas un iekšējas. Izvēloties sev ideālo māju, Svari dod priekšroku klasikai. Arhitektūrā un interjerā viņiem patīk simetriskas kompozīcijas. Zīmes stiprākās puses – patstāvība un uzticība. Viņiem ir vieglāk uzticēties pārbaudītām vērtībām, nekā izmisīgi eksperimentēt. Turklāt harizmātiskos Svarus atšķir arī ļoti zinātkārais prāts – mājas bibliotēka viņiem ir nepieciešama kā svaiga gaisa malks. Iespējams, nepārtrauktās sevis pilnveidošanas dēļ šīs zīmes pārstāvjiem ir ļoti plašs draugu un paziņu loks. Savu māju viņi nevar iedomāties bez plašas viesistabas, kur varēs sapulcēties visi viņa daudzskaitlīgie draugi.

Skorpions

Publicitātes foto/pixabay.com

Skorpioniem ir noslēpumainas un savrupas personības reputācija, kuri turklāt ir vienaldzīgi pret sadzīves jautājumiem, bet tā tikai izskatās. Viņi sapņo par klusu mājīgu namu un augstu vērtē komfortu. Neatkarīgi savos spriedumos Skorpioni savu mitekli vēlas iekārtot paši. Uzticēties citiem – tas nav viņiem raksturīgi. Pēc dabas būdami hedonisti, viņi mīl skaistu iekārtojumu, tādēļ rūpīgi seko jaunākajām modes tendencēm. Interjerā noteikti ir jābūt kādam mājienam uz viņu personības mistisko pusi. Zīmes stiprā puse – intuīcija, kas ļauj viņiem pašiem izdarīt pareizo izvēli.

Strēlnieks

Publicitātes foto/pixabay.com

Starp Strēlniekiem, uguns stihijas pārstāvjiem, ir daudz nenogurdināmu ceļotāju, kuriem ir grūti nosēdēt vienā vietā. Tādēļ māju viņi bieži uzver kā pagaidu piestātni. Turklāt miteklim jābūt maksimāli komfortablam. Šeit, kārtējo reizi kravājot čemodānus, Strēlnieki varēs atjaunot spēkus, lai dotos tālāk pretī nodomātajam mērķim. Ideālā variantā viņiem derētu ārpilsētas māja ar dārzu vai terasi. Pēc dabas aktīvajam Strēlniekam ir nepieciešama nepārtraukta darbības maiņa – būtu lieliski, ja mājās būtu atvēlēta vieta mājas kinoteātrim, sporta zālei un citām atpūtas un izklaides istabām.

Mežāzis

Publicitātes foto/pixabay.com

Mežāža stiprās puses – pašdisciplīna un darba mīlestība. Zem ārējā miera un līdzsvarotības slēpjas tieksme uz līderību. Mežāzis bieži ir uzmanības centā. Viņiem derēs māja ar plašu viesistabu, kurā varēs pulcēties lielas kompānijas. Mežāzis domā ne tikai par mājīgumu, bet arī par to, kā mājas iekārtojumu novērtēs viņa draugi, – interjeram jābūt pārdomātam līdz vissmalkākajai detaļai. Saimnieka vērīgajai acij nepaslīdēs garām neviena detaļa.. Mežāzim ir nepieciešamas norādes uz viņa statusu, tādēļ viņš augstu vērtē dažādas speciāli viņam radītas lietas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv