Kokteilis
Baudi

Jūrmalā top Gaismas parks no 85 000 LED gaismiņu0

Publicitātes foto

Jau 9.decembrī, sagaidot krēslu, plkst. 16:30 Jūrmalā tiks atklāts Latvijā lielākais Gaismas parks. Dzintaru mežaparka teritorija pārvērtīsies par pārsteigumiem bagātu Gaismas parku, kur iemirdzēsies īpaši Ziemassvētku tematikai veidoti dekori no 85 tūkstošiem LED gaismiņu.

Gaismas parka koncepciju veidojuši 2016. gada Lietuvas pilsētas Viļņas krāšņās Ziemassvētku egles autori – mākslinieki Jolanta Tūraite un Dominiks Koncevičs un Latvijas iluminācijas eksperte Jevgenija Verovska.

Dzintaru mežaparka 33,5 metrus augstajā skatu tornī iemirdzēsies no gaismas dekoriem veidotas sniegpārsliņas un sniega sanesumi kāpās, tie klās arī priežu zarus. Par unikālu gaismas dekoru – arku – pārtaps parka tiltiņš. Arka ir veidota jūras viļņa formā, tās veidošanā izmantotas LED gaismu virtenes kopumā 3,5 km garumā. Košās krāsas, mirdzuma efekts un neparastās formas sola pārsteigumu sajūtu – it kā atrastos zem milzīga mutuļojoša viļņa. Bet bērnu rotaļu laukumus un pārējo parka teritoriju “apdzīvos” Ziemassvētku rūķi un zaķi.

Tostarp visu decembri, nedēļas nogalēs – sestdienās un svētdienās no plkst. 15.00 līdz 18.00 Gaismas parkā notiks radošās darbnīcas, rotaļas un citas aktivitātes.

Publicitātes foto
LA.lv