Kokteilis
Svini

Jūrmalā Jauno gadu sagaidīs ar uguņošanu un orķestri Kauguros0

Publicitātes foto

31. decembrī jūrmalnieki un pilsētas viesi laipni aicināti uz kopīgu Jaunā gada sagaidīšanas pasākumu un krāšņu svētku uguņošanu Kauguros, portālu la.lv informē Jūrmalas dome.

Gadu mijas pasākumu programmas ar patīkamiem pārsteigumiem sagādājušas arī Jūrmalas viesnīcas un restorāni.

Jaunā gada sagaidīšana Kauguros

31. decembrī no plkst. 23.00 līdz 02.00 laipni aicināti uz kopīgu jaunā gada sagaidīšanas pasākumu Kauguros – Kauguru kultūras nama pagalmā, Raiņa ielā 110. Svētku noskaņu radīs Jaunā gada orķestris un gadu mijā priecēs svētku uguņošana.

Tematiski jaunā gada sagaidīšanas pasākumi pilsētas kūrortviesnīcās

“Baltic Beach Hotel & SPA” Jūras ielā 23/25 no plkst. 20.00 piedāvā Jaungada programmu “All Stars Night”. Viesus gaida pārsteigumiem bagāts vakars – mūzika, dejotāji un “zvaigznes”, maģija un joki, elegantas vakariņas un šampanietis, dejas un uguņošana. Bērniem sagatavota īpaša izklaides programma.

“Hotel Jūrmala SPA” Jomas ielā 47/49 no plkst. 21.00 aicina uz svētku programmu “Gatsby party” džeza melodiju noskaņās ar pārsteigumiem, aizraujošām aktivitātēm, kā arī svētku vakariņām. Arī mazajiem viesiem paredzēta izklaides programma ar rotaļām un pārsteigumiem.

“SemaraH Hotels Lielupe SPA & Conferences” Bulduru prospektā 64/68 no plkst. 21.00 viesus sagaidīs Venēcijas karnevāla noskaņās – krāšņi karnevāla tērpi, maskas un iluzionisti, gaismas šovs un itāļu mūzika. Pasākumu vadīs dziedātājs Roberto Meloni un aktrise Vita Baļčunaite, mūzika dīdžeja Artjoma Demjanenko ziņā. Sarūpēta arī īpaša izklaides programma bērniem.

LA.lv