Kokteilis
Apbrīno

Jorkas hercogiene Sāra Fērgusone: “Princese Diāna lepotos ar Keitu un Meganu!”0

Foto: Ekrānuzņēmums

Jorkas hercogiene Sāra Fērgusone bija ļoti tuva princeses Diānas draudzene, un nesen viņa paudusi savu viedokli, ko pāragri bojā gājusī princese būtu domājusi par savu dēlu – prinča Viljama un prinča Harija sievām.

Kāzas vienmēr ir ļoti emocionāli notikumi, taču diemžēl princesei Diānai, kas cieta traģiskā avārijā un gāja bojā, nebija iespējas redzēt kā pieaug viņas dēli un kā Viljams apprec Keitu, un Harijs – Meganu. Jorkas hercogiene Sāra Fērgusone bija viešņa abās kāzās, turklāt viņa atzinusi, ka apmeklējot šis skaistos notikumus, viņas prātā un sirdī bijusi viņas labākā draudzene princese Diāna.

Foto: PA/SCANPIX/LETA

Intervijā medijam Good Morning Britain viņa atzina, ka prinča Harija un Meganas kāzas bijušas patiešām ļoti emocionālas. Jau brīdī, kad Sāra izkāpusi no mašīnas, viņa bijusi ļoti aizkustināta. Domas par Diānu un skaistās kāzas novedušas viņu pat līdz asarām.

Foto: PA/SCANPIX/LETA

Sāra arī atzina, cik ļoti viņai pietrūkst draudzenes Diānas un viņas lieliskās humora izjūtas. Turklāt viņa atzina, cik lepna Diāna būtu par to, ka princis Viljams un princis Harijs apprecējuši tādas sievietes, kā Keitu un Meganu, jo ir skaidri redzams, cik ļoti daudz viņiem viņas nozīmē. “Diāna patiesi lepotos gan ar saviem dēliem, gan viņu sievām un viņu pienesumu karaliskajai ģimenei,” atzina Fērgusone.

Viņa arī piebilda, ka Viljams un Harijs bijuši arī lieliski zēni pirms kāzām. Turklāt viņi burvīgi tikuši galā ar karaliskajiem pienākumiem. Sāra arī piebilda, ka Diāna patiesi lepotos ar Meganas un Keitas darbu karaliskās ģimenes labā, jo viņām uzticēti patiešām sarežģīti un atbildīgi pienākumi.

LA.lv