Kokteilis
Apbrīno

Joku dienā televīzijā uzmirdzēs jauna zvaigzne – Hosams Abu Meri0

Pirms nedēļas gastroenterologs, Saeimas deputāts un Arābu Kultūras centra valdes priekšsēdētājs Hosams Abu Meri (43) atklāja, ka viņu saista romantiskas attiecības ar Latvijas Televīzijas “Rīta panorāmas” vadītāju Lindu Krūmiņu. Savukārt šonedēļ tapis zināms, ka no 1. aprīļa viņš vadīs LNT raidījumu “Dzīvīte brīvdienās”.

Žurnālam “Privātā Dzīve” viņš atzīst, ka katram dzīvē ik pa laikam ir vajadzīgs kāds izaicinājums un viņam tā ir televīzijas raidījuma vadīšana. Abu Meri noliedz, ka jaunajam darbam būtu kāds sakars ar viņa jaunajām attiecībām, jo darba piedāvājumu saņēmis jau pirms attiecību uzsākšanas, turklāt abi tagad strādāšot konkurējošās televīzijās.

Jaunajam darbam viņš piekritis divu iemeslu dēļ: “Pirmkārt, raidījums tiek veidots Latvijas simtgades ietvaros. Tāpēc atteicos no samaksas par raidījuma vadīšanu. Otrkārt, stāstīšu par 12 Latvijas ārstiem. Došos ciemos un ļaušu skatītājiem viņus iepazīt no citas puses – ārpus ārsta kabineta.”

Lampu drudzi jaunais raidījuma vadītājs neizjūtot, jo sarunas ar cilvēkiem viņam neesot nekas jauns – protot gan uzdot jautājumus, gan uzklausīt atbildes. Vienīgais, kur lūdzis padomu jaunajai draudzenei Lindai Krūmiņai – kur skatīties brīžos, kad jārunā viens pret viens ar kameru.

LA.lv