Kokteilis
Dzīvo

Jaunums Latvijā – airsoft spēle asām izjūtām0

Foto: GUNSnLASERS.lv

Airsoft lēnā garā uzņem apgriezienus un kļūst populārāks arī Latvijā kā brīvā laika pavadīšanas aktivitāte. Lai gan profesionāļiem airsofts un airsoft ieroči ir ļoti labi zināmi, daudzi šo spēli vēl nav izmēģinājuši. Noskaidro svarīgāko un dodies gūt azartu!

Svarīgākais, kas Tev jāzina par airsoft

Airsoft ir kaujas simulācijas spēle. Tajā tiek izmantotas reālu ieroču kopijas un apmēram 6mm lielas plastmasas lodītes, ar kurām var precīzi šaut līdz pat 60m attālumam. Vai trāpījums ar šādu lodīti ir jūtams? Jā, ir. Tādēļ ir svarīgi spēles laikā ģērbt atbilstošu apģērbu, turklāt bez speciālas sejas aizsargmaskas un cimdien spēlēt ir stingri aizliegts.

Izplatītākie airsoft ieroči:

● M4 automāts;
● MP5 automāts;
● Beretta CO2 pistole;
● Beretta elektriskā pistole.

Foto: GUNSnLASERS.lv

Taktiska spēle
Ja, piemēram, peintbola mačā visi strauji dodas uz priekšu, airsoft ir spēle, kurā jāveido stratēģija, uzmanīgi jāpēta pretinieka gājieni un nākamais solis jāveic pārdomāti. Loģika un viltība būs sabiedrotie ceļā uz uzvaru.

Airsoft tempa ziņā ir mierīgāka aktivitāte, taču ne mazāk interesanta. Šī spēle patiks tiem, kurus dzen uz priekšu ne tikai ātrums, bet arī darbs komandā un pacietība. Kad nākt uzspēlēt airsoft?

Airsoft vecpuišu ballītē
Šī noteikti ir viena no piemērotākajām vecpuišu ballītes aktivitātēm, kas garantē azartu un paaugstina adrenalīna līmeni par visiem 100%. Varat izspēlēt tematiskos mačus, piemēram:

● tīģera vai līgavas medības;
● dzīšanās pakaļ vecpuisim;
● trāpījums mērķī;
● slepenās laulību lādes atrašana u.c.

Izvēloties vecpuišu pasākumu atzīmēt kādā no diviem GUNSnLASERS airsoft laukumiem (iekštelpās vai ārā), bez maksas uz spēles laiku varat saņemt smieklīgu kostīmu, piemēram, cietumnieks, supervaronis, govs, zaķis, balerīna u.c. Būs smieklīgi gan dienas galvenajam varonim, gan draugiem.

Tāpat arī GUNSnLASERS instruktori ir gatavi uzklausīt jūsu vēlmes un pielāgot airsoft spēles tematiku, kā arī uzdevumus, iepinot tajā kādu leģendu.

Airsoft kā kolektīva saliedēšanās pasākums
Airsoft ir piemērota spēle team-building pasākumam ne tikai, lai kolēģi iepazītu viens otru labāk neformālā gaisotnē, bet arī pārliecinātos par to, kurš ir komandas līderis, kurš individuālists, kurš – klusais kareivis.

Pēc spēles ir vērts sarūpēt uzkodas un atspirdzinošus dzērienus, lai nesteidzīgi pārrunātu spēles rezultātu, kāda stratēģija izdevusies, ko varēja darīt labāk.

Jauns hobijs
Izmēģinot airsoft draugu lokā, daudzi atzīst, ka šī spēle kļūst par brīvā laika aizraušanos. Līdzīgi kā ar jebkuru citu hobiju, ir patīkami spēles laukumā satikt citus domubiedrus un uzzināt ko jaunu.

Kur spēlēt?

Ja Tev nav pašam savi airsoft ieroči, nāc spēlēt uz labiekārtotiem GUNSnLASERS laukumiem:

● Mežaparkā;
● Juglā;
● Zaķusalā.

Visi laukumi ir aprīkoti ar dažādiem šķēršļiem un slēpņiem, aiz kuriem patverties no pretinieka uzbrukuma. Piemēram, Mežaparkā var izbaudīt svaigu gaisu un meža vidi ar uzkalniem. Ja baida nelabvēlīgi laikapstākļi, jādodas uz Juglas iekštelpu parku, kura kopējā platība pārsniedz 4200m2!

GUNSnLASERS laukumus var izmantot arī tie, kuriem ir pašiem savs aprīkojums.

Pirms spēles katram spēlētājam tiks izsniegts pilns sākuma komplekts, kas ietver:

● 1000 bumbiņas;
● airsoft guns;
● kamoflāžas apģērbu, cimdus, aizsargbrilles un sejas aizsargmasku.

Cenā ietilpst arī pieredzējis un aizrautīgs spēles vadītājs, kas paskaidros, kā lietojami airsoft ieroči un vadīs misijas visas spēles garumā.

Foto: GUNSnLASERS.lv

Ja neizdodas sarunāt sev kompāniju
Ja Tev grūti savākt kompāniju individuālai spēlei vismaz piecu cilvēku sastāvā, apmeklē atvērtās spēles! Tajās piedalās gan pieredzējuši airsoft spēlētāji, gan tie, kas tikai nesen atklājuši to kā savu brīvā laika pavadīšanas aktivitāti. Atvērto spēļu laikā uzzināsi daudz jauna par airsoftu, kā arī uzlabosi savas prasmes.

Kā norit atvērtās spēles?
GUNSnLASERS rīko atvērtās spēles ne tikai airsoftā, bet arī peintbolā un lāzertagā katru mēnesi. Pirms spēles jāveic reģistrācija:

● pa e-pastu [email protected];
● rakstot Facebook vēstulē te.

Tādā veidā Tu garantē piedalīšanos, jo vietu skaits vienā spēlē ir ierobežots. Spēļu grafiku skaties šeit! Visas airsoft atvērtās spēles vada zinošs instruktors, kas jau iepriekš būs izdomājis aizraujošas misijas. Ņemot vērā, ka GUNSnLASERS parku laukumi ir plaši, vienas atvērtās spēles ietveros varēsi izmēģināt vairākus.

Airsoft izklaide ir veids, kā piedzīvot kaut ko īpašāku nekā parasti. Reģistrē spēli mājaslapā www.gunsnlasers.lv un pacel savu adrenalīna līmeni!

LA.lv