Kokteilis
Apbrīno

Jauns vīrietis ielauzies Bekingemas pilī un centies ielavīties karalienes Elizabetes guļamistabā0

Foto: ZUMAPRESS/ SCANPIX/ LETA

Kāds jauns britu izcelsmes vīrietis centies iejaukties karalienes nakts mierā. 22 gadus vecais vīrietis pārrāpies pār Bekingemas pils vārtiem un devies karalienes Elizabetes II guļamistabas virzienā.

Svešinieku atklāja dažas minūtes vēlāk, vīrietis nekavējoties tika aizturēts. Pie viņa netika atrasti nekādi ieroči, tāpēc šo incidentu neizskatīs kā teroristiskā akta mēģinājumu.

Par vīrieša psiholoģisko stāvokli pagaidām ziņots netiek. “Viņš bija ļoti nobriedis iekļūt pilī un klauvējās pie durvīm. Paldies Dievam, viss bija aizslēgts,” – sacīja pils pārstāvis izdevumam “The Sun”.

Notikums izraisījis nelielu paniku mierīgajā pils ikdienā un licis aizdomāties par Bekingemas pils drošību vēlreiz. Vēl jo vairāk tāpēc, ka šāda veida ielaušanās nenotiek pirmo reizi. Kāds nelūgts viesis bija iekļuvis pilī arī pagājušajā gadā. Toreiz bezpajumtnieks bija iekļuvis pilī, bet pēc tam sabojājis vairākus dārgus priekšmetus, kas atradās pils iekštelpās. Vīrietis tika notverts un aizsūtīts uz cietumu, kur viņam piesprieda ieslodzījumu 28 dienu garumā.

Saistītie raksti
LA.lv