Kokteilis
Apbrīno

“Jaungada taksometrs” pirmizrādi apmeklē teju visa Laura Reinika ģimene, arī vecmāmiņa un ķīmijas skolotāja0


Dziedātājs Lauris Reiniks piedalās Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumā Doma laukumā.
Dziedātājs Lauris Reiniks piedalās Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumā Doma laukumā.
Foto: LETA

28. novembra vakarā svētku noskaņās, skanot saksofonam un dzirksteļojot šampanietim, tika nosvinēta režisora Māra Martinsona romantiskās komēdijas “Jaungada taksometrs” pirmizrāde. Filma stāsta par notikumiem Vecgada vakarā, kad taksometrā nejauši atstātā Jaungada dāvana liek Andrejam (Laurim Reinikam) atcerēties raibo svinētāju kompāniju, kura tai vakarā viesojusies viņa automobilī.

Uz filmas pirmizrādi bija ieradušās daudzas Latvijā mīļas un pazīstamas slavenības, tostarp Elita Patmalniece, Olga Rajecka, Anna Lieckalniņa – Krimele, Aigars Grāvers, Gustavs Zatlers un daudzi citi. Filmu noskatīties bija ieradusies arī Laura Reinika tuvākie ģimenes locekļi. Turklāt Reinikam bijis ļoti svarīgi, lai uz filmas pirmizrādi ierastos arī viņa vecmāmiņa Veronika un pirmā runas skolotāja Gunta Čigāne.

 

View this post on Instagram

 

Lai gan šajā @jaungadataksometrs pirmizrādes dienas bildē nav visi mani radinieki, tā man ir ļoti svarīga un mīļa. Pirmkārt tādēļ, ka tuvie cilvēki bija kopā ar mani mūsu visu svētku dienā un baudīja filmu. Te ir mans tētis @arturs_reiniks , mamma @dacereinika , krustmāte Maija, māsīca @meldramm un kas ir svarīgi- mana vecmammma Veronika , kura kino teātrī bija pirmo reizi mūžā! Un uzreiz vislabākajā SCAPE kino zālē Ziemeļeiropā. Nav slikti sākt ar labāko, vecmamm, nav slikti. 😉👍💪 Un sieviete pa labi ir ķīmijas skolotāja Gunta Čigāne, kura bērnībā bija arī mana pirmā aktiermeistarības skolotāja Tērvetē un gatavoja daiļlasīšanas konkursiem “Zvirbulis”. Ķīmijā man gāja švaki, bet ar skatuves runu krietni labāk. 😉 Un es toreiz tiku līdz Zvirbuļa finālam Rīgā 😎. Skolotājai šis arī bija liels un patīkams notikums. Priecājos,ka visi bija klāt un izbaudīja vakaru Rīgā kinoteātrī īstās Jaungada noskaņās. 🎄🎉🎁🥂 #premiere Even though not all my relatives are found in this picture it is very precious and dear to me. Firstly because all my close people were with me on our celebration day/ premiere day and enjoyed the movie. Here you can see my dad Arturs, mom Dace, godmother Maija and cousin Meldra. And what’s important- my grandma Veronika who was in a movie theater for the first time in her life. And straight to SCAPE hall- most modern movie hall in Northern Europe. Not bad to start with the best, grandma, not bad 🎄🎉💪😉 A lady on the right is my childhood chemistry teacher Gunta who also happened to be my first acting teacher. I was bad at chemistry but much better at stage speech and acting. 😉 So it was an important and big day for her, too. So happy that all these people came to Riga and got that holiday spirit from the movie. 🎄🎉🎁🥂 #jaungadataksometrs #family #firstteacher #feelingblessed #actorslife #alwaysfollowyourheart #dowhatyoulove #dreamscometrue

A post shared by Lauris Reiniks (@laurisreiniks) on


Laura Reinika vecmāmiņa Veronika žurnālam “Kas Jauns” teikusi, ka pirms diviem gadiem viņai bijis insults, kā rezultātā no jauna nācies apgūt kustības. Viņa arī atklājusi, ka Lauris teicis, ka viņai uz filmu būšot jābrauc obligāti. Neskatoties uz to, ka vecmāmiņa iebildusi un nav vēlējusies uz filmu doties ar štoku, Lauris pat esot solījis, ka viņš pats vecmāmiņu Veroniku līdz kinozālei kaut ratiņkrēslā aizvizinās.

Dziedātājs un aktieris Lauris Reiniks savā Instagram kontā publicējis fotogrāfiju, kuru parakstījis tā: “Lai gan šajā pirmizrādes dienas bildē nav visi mani radinieki, tā man ir ļoti svarīga un mīļa. Pirmkārt tādēļ, ka tuvie cilvēki bija kopā ar mani mūsu visu svētku dienā un baudīja filmu. Te ir mans tētis Artūrs Reiniks, mamma Dace Reinika, krustmāte Maija, māsīca Meldra un kas ir svarīgi – vecmamma Veronika, kura kino teātrī bija pirmo reizi mūžā! Un uzreiz labākajā SPACE kino zālē Ziemeļeiropā. Nav slikti sākt ar labāko, vecmamm, nav slikti.”

Viņš arī raksta, ka uz filmas pirmizrādi bija ieradusies viņa ķīmijas skolotāja Gunta Čigāne, kura bērnībā bijusi viņa pirmā aktiermeistarības skolotāja Tērvetē un gatavoja jauno talantu daiļlasīšanas konkursam “Zvirbulis”.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Gluži kā burves: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāves, kas ir vislieliskākās saimnieces
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 2 stundas
LE
LETA
Dabā
Ciklona ietekmē trešdien dažviet iespējams ļoti stiprs lietus
4 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Ministru viedokļiem daloties, valdība vēl nepieņem lēmumu par LU rektoru
1 stunda
ML
Māra Libeka
Latvijā
“Sibīrijas Krusti” no Skotijas atceļo uz Sunāksti
23 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atsavinās trīs Sprūdam un viņa ģimenei piederošos zemesgabalus Skanstē
1 stunda