Kokteilis
Baudi

Jaunas bukmeikeru prognozes: kas uzvarēs Eirovīzijā 2018?0

Foto: EPA (LETA)

Eiropas bukmeikeri izdarījuši jaunas likmes un paziņojuši ļoti potenciāli iespējamos uzvarētājus šī gada dziesmu konkursā “Eirovīzija 2018”. Gandrīz vienbalsīgi bukmeikeri ziņo – tā, bez šaubām, būšot Eleni Fureira no Kipras, par spīti iepriekšējām prognozēm, ka uzvarēs Nata no Izraēlas.

Eleni Fureira uzstāsies ar dziesmu “Fuego”. Interesanti, ka šī gada februārī, kad tapa zināms, ka konkursā Kipru pārstāvēs Elenī, bukmeikeri viņai prognozēja viena 34.vietu no 43 iespējamajām. Pēc oficiālā videoklipa iznākšanas viņa pakāpās līdz 22.pozīcijai. Bet jau pēc pirmā mēģinājuma Lisabonā viņai tika prognozēta 8.vieta.

Eleni no Kipras:

Kā otrās vietas ieguvējs joprojām tiek prognozēts Aleksandrs Ribaks no Norvēģijas. Viņš uzstāsies ar dziesmu “That’s How You Write A Song”.

Aleksandrs Ribaks no Norvēģijas:

Trešo vietu, kā prognozēts, iegūšot Neta Barzilaija no Izraēlas, kurai agrāk bukmeikeri prognozēja 1.vietu konkursā. Viņa izpildīs dziesmu “Toy”.

Neta no Izraēlas:

Bet Igaunijas pārstāve, dziedātāja Elīna Načajeva ir zaudējusi savas pozīcijas – agrāk viņai prognozēja turpat vai uzvaru konkursā, pēc mēģinājumiem viņa noslīdēja līdz 5.vietai, bet šobrīd atrodas 7.vietā.

Elīna no Igaunijas:

LA.lv