Kleitu valkāšana ziemā var būt patiešām apgrūtinoša. Galvenokārt jau tāpēc, ka kleitas ziemas mēnešos nav praktiskas Latvijas laika apstākļiem, kad aiz loga ir vējains, auksts un sniegots laiks. Šī iemesla dēļ, itāļu modes zīmols Moncler ir radījis lielisku risinājumu, pufīgu ziemas mēteļu tipa kleitas.

Šīs dūnu kleitas viennozīmīgi pasargās no ziemas dzestruma. Turklāt, tās pieejamas košās krāsās – zilā un rozā. Kleitas ir bez piedurknēm, taču ar augstu apkakli un neredzamu rāvējslēdzi kleitas aizmugurē. Šokējoša ir šīs kleitas cena, ja vēlies kļūt par kādas no šīs modernās kleitas īpašniecēm, tev nāksies atvadīties no 2.710 ASV dolāriem. Ak, mūsdienu mode!

Noteikti pirmo reizi ieraugot šīs kleitas, tās var šķist dīvainas, amizantas, ka tu jau noteikti neko tādu nevilktu, jo tā izskatās briesmīgi. Un, galu galā, kurš vispār ko tādu vilktu mugurā? Bet jāatzīst, ka tās ir patiešām praktiskas, siltas un ģeniāls risinājums kleitu valkāšanai ziemā.

Tikmēr latviešu modes zīmols St.Manna radījis jaunu produktu, kam dots nosaukums “dūnu zīmuļbrunči”.


Zīmols par jauno un sievišķīgo produktu savā Facebook lapā raksta: “Saglabāt sievišķību arī ziemas salā ir māksla. Tā nav koķetēšana ar aiztipināšanu augstpapēžos, zeķēs un zīda vakarkleitā līdz taksim, un tad līdz operai. Tā ir būšana tādai katru dienu – arī ejot pa apledojušo bruģi rīta agrumā līdz darba vietai, vai gādājot provīzijas kādā no nostaļģiskajiem tirdziņiem.”

Ja vēlies kļūt par mēteļkleitas īpašnieci, tev nāktos atvadīties no 2.710 ASV dolāriem, taču šis latviešu zīmola apģērbu komplekts izmaksās tev vien 160 EUR.