Kokteilis
Baudi

Jaunajā pašmāju seriālā vēl nebijusi aktieru kombinācija0

Publicitātes foto

Jaunais LMT oriģinālseriāls ar izcilu aktieru sastāvu izklaidēs skatītājus jau šī gada rudenī. Attiecību drāmu 10 sērijās ar komēdijas un fantastikas elementiem par mīlestību līdz nāvei un pat pēc tās izdzīvos Latvijā iemīļoti aktieri. Līdzās Inārai Sluckai, Dārtai Danevičai un uzlecošajai zvaigznei Ilvai Centerei, kurai uzticēta galvenā loma, uz ekrāniem būs redzams arī Artūrs Skrastiņš, Regnārs Vaivars un Ģirts Jakovļevs.

Seriāla centrā ir  jauna, pašpārliecināta sieviete – informācijas tehnoloģiju speciāliste Gundega. Viņai ir veiksmīga karjera, bet viņa nav īsti apmierināta attiecībās ar mīļoto vīrieti. Seriālā Gundegu atveidos jaunā, daudzsološā Nacionālā teātra aktrise Ilva Centere, kas šobrīd uz teātra skatuves redzama tādās izrādēs kā “Cīrulīši”, “Man 30 gadu” un “Savādais atgadījums ar suni naktī.”

“Lai neatklātu seriāla intrigu, es neko daudz nevaru stāstīt, bet man patīk mana varone Gundega – viņa nav tipiska skaistule, viņai kā jau visiem dzīvē bijušas problēmas, bet viņa ir stāvējusi tām pāri un savus kompleksus pratusi pārvērst par personības efektiem. Viņa ir aizrautīga, mērķtiecīga jauna sieviete, kuras spēkus neremdina dzīves piespēlētie pārbaudījumi,” par galveno varoni stāsta aktrise Ilva Centere.

Gundegas mīļotā vīrieša – ironiskā un pašpietiekamā dzīves baudītāja Raimonda – lomu režisors Uldis Cipsts uzticējis Regnāram Vaivaram. “Šis projekts man ir interesants jau ar to vien, ka spēlēšu kopā ar aktieriem, ar kuriem iepriekš lielākoties esmu strādājis kā režisors. Būs interesanti, ir jāskatās,” ar smaidu saka Raimonda lomas atveidotājs Regnārs Vaivars, kurš būs pirmais latviešu aktieris, kas taipus kamerai atveidos virtuālu personību un iemiesos mākslīgo intelektu savā tēlā.

Līdzās abu varoņu mīlasstāstam seriālā risināsies spraigi notikumi IT uzņēmumā, kurā strādā galvenā varone, un būtiska loma sižeta attīstībā būs mākslīgajam intelektam. Intrigu un personīgo ambīciju piesātinātajā darba vidē savus noteikumus diktēs uzņēmuma vadītāja – racionālā vizionāre Una (Ināra Slucka), bet Gundegas apbrīnu un simpātijas centīsies iekarot viņas kolēģis Ēriks (Artūrs Skrastiņš). Tāpat jaunajā seriālā skatītāji sastaps Gundegas dzīvesgudro un aso vectēvu – Ģirtu Jakovļevu un labāko draudzeni kriminālpolicisti – Dārtu Daneviču.

Jau ziņots, ka seriāla scenārija autori ir dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce un aktieris Artūrs Dīcis. Abi plašāk pazīstami kā teātra dramaturgi, lai gan abiem ir pieredze arī kino un TV seriālu jomā: Rasa Bugavičute-Pēce ir scenāriju līdzautore vairākām Andreja Ēķa filmām, savukārt Artūrs Dīcis strādājis kā vairāku labi zināmu TV seriālu dialogu autors. Tāpat pie jaunā seriāla scenārija strādājis arī pieredzējušais fantāzijas seriālu autors Aleksejs Karaulovs, kurš skatītāju atzinību guvis ar tādiem seriāliem kā “Gogolis. Sākums”, “Diggeri” un “Epidēmija”. Jāpiebilst, ka par seriāla varoņu grimu rūpēsies Ieva Sebre, bet par tērpiem gādās Ance Beinaroviča (“Kriminālās ekselences fonds”, “Devil’s bride”). Seriāls rudenī būs redzams LMT mājas viedtelevīzijā.

LA.lv
LE
LETA
Kokteilis
Grupa “Purple Negative” nodod klausītājiem pirmo videoklipu
7 stundas
LE
LETA
Kokteilis
Tiek pārcelts “The Neighbourhood” koncerts
7 stundas
IP
Inga Prūse
Kokteilis
Sportiski, glīti, bagāti. Pelnošāko Latvijas basketbolistu jaunākā topa virsotnē – Porziņģis ar teju 15 miljoniem eiro
8 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
“Vienmēr esmu bijusi politiska”. Saruna ar Alīdi Ausmu Forstmani no Kanādas
Intervija 1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Burovs: Plāns pārņemt Rīgas ostu valsts pārziņā ir “tālu no saprāta robežām”
50 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Darbam Ventspils brīvostas pārvaldes valdē ārkārtas sēdē nolemj iecelt Boltmani
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Valsts pārņems Rīgas un Ventspils ostas
5 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
Kurucu turpina “svaidīt” no komandas uz komandu
1 stunda