Kokteilis
Mīli

8 sirdsmīļi teikumi, kurus kaut reizi jāpasaka saviem vecākiem0

Foto – Shutterstock.com

Mums nav neviena tuvāka un dārgāka par vecākiem. Bez audzināšanas un uzturēšanas mammas un tēti mums dod arī to, kas rada patiesu laimi katram cilvēkam – tā ir mīlestība, rūpes, glāsti un atbalsts. Dažreiz mēs tā aizraujamies ar darbiem, ka aizmirstam lieku reizi pateikties vai viņiem pateikt, cik ļoti mēs viņus mīlam un cienām. Bet nekad nav par vēlu viņiem par savām jūtām pateikt.

Šis raksts atgādinās par galveno.

Es gribētu, lai mani vecāki šo uzzinātu, kamēr nav par vēlu.

1.Es katru dienu par jums domāju

Pat tad, kad esmu aizņemta un daru kādas dzīvē svarīgu lietu – es vienmēr par jums domāju. Es zinu, dažreiz var likties, ka es ne īpaši vēlos uzturēt sakarus, bet jūs vienmēr esat manās domās. Jūs esat mana miesa un asinis, un es jūs abus nesu savā sirdī.

2.Es esmu patiesi pateicīga jums par visu, ko manā labā esat darījuši

Zinu, ka bieži jums to nesaku, bet es esmu bezgala pateicīga jums par visu. Es pamanu pat nenozīmīgākās lietas un nekad domās neaizmirstu jums par to pateikties pat tad, ja aizmirstu to izdarīt skaļi. Kā gan es būtu samaksājusi savus nodokļus bez tevis, tēt? Kā gan es iemācītos sadziedēt salauztu sirdi bez tavas palīdzības, mammu? Es novērtēju katru labo žestu, jo zinu, ka jūs mīlat mani vairāk par visu pasaulē.

3.Es jūs mīlu vairāk par visu pasaulē

Es cenšos par to runāt biežāk, bet šie vārdi nevar izteikt to, cik ļoti es jūs mīlu. Esmu ik laimīga, ka esat vienmēr gatavi palīdzēt, lai arī kādu ceļu es neizvēlētos. Pat tad, kad jūs vairs nebūsiet blakus, mana spēja tikt galā ar grūtībām paliks, un tas viss pateicoties jums. Es jūs mīlu – atcerieties to.

4.Es zinu, ka bērnu dēļ esiet daudz ko ziedojuši

Un es nevaru iedomāties, cik sarežģīti jums ir bijuši šie upuri. Audzināt bērnus nozīmē viņus vērtēt augstāk par sevi, tas nozīmē viņu vajadzības likt pirmajā vietā un vienmēr pieņemt lēmumus, vadoties no tā, kas ir labāk viņiem. Es nevaru nedomāt par to, ka kādreiz jūs varat šaubīties, vai es novērtēju to, kas jums ir bijis jāziedo, lai manu dzīvi padarītu labāku.

5.Esmu kļuvusi par labu cilvēku pateicoties tādiem vecākiem, kā jūs

Esmu jums pateicību parādā par to, kāda esmu kļuvusi: pārliecināta un ar gribasspēku. Jūs esat tas spēks, ar kuru jārēķinās, es apbrīnoju jūsu labsirdību, uguni, kas jūsos kvēlo, un līdzcietību. Jūs iemācījāt mani mīlēt, cīnīties un ticēt sev. Ja man būtu citi vecāki, tad es nebūtu tāda, kāda esmu tagad. Esmu pārliecināta, ka jūs zināt, cik ļoti es jūs mīlu un cienu, kā vecākus. Bet es gribu, lai jūs zinātu, ka es cienu jūs arī kā cilvēkus. Jūs esat cilvēki, kuriem es līdzinos, mani dvēseles radinieki un mani varoņi.

6.Es ļoti skumstu pēc jums

Man ir ļoti grūti būt tālu prom no mājām. Manai vēlmei dzīvot Rīgā nav nekā kopīga ar to, cik ļoti es jūs mīlu. Es visu laiku skumstu pēc mājām un fantazēju, kāda būtu bijusi mana dzīve, ja es dzīvotu tuvāk mājām. Es skumstu pēc jums, bet arī saprotu, ka jūs gribat, lai es sekotu saviem sapņiem un veidotu savu dzīvi šajā fantastiskajā pilsētā.

7.Es naktīs redzu murgus, kuros jūs zaudēju

Es zinu, ka man ir jāskatās acīs patiesībai – jūs nebūsiet mūžīgi kopā ar mani un kādreiz man nāksies dzīvot bez jums. Es sapņos murgoju par to, ka zaudēju jūs abus. Es gribu, lai jūs zinātu, cik ļoti daudz man nozīmējat. Es zinu, ka tad, kad jūsu vairs nebūs, meita, kuru izaudzinājāt, būs pietiekami stipra, lai turpinātu dzīvot tālāk, bet es vairs nekad nebūšu tāda, ka agrāk un man ir svarīgi, lai jūs to zinātu.

8.Es neatvados, tikai saku “ uz redzēšanos”

Saistītie raksti

Pat tad, kad pametīsiet šo pasauli, jūs vienmēr paliksiet ar mani. Man sev tas biežāk jāatgādina. Jūs varat nebūt blakus fiziski, bet jūs vienmēr paliksiet manā sirdī. Es vēlos uz visiem laikiem atcerēties tas mazās, visnenozīmīgākās lietas un saglabāt šīs daļiņas savā atmiņā. Tas nedaudz mierina, jo atgādina par to, ka tad, kad mēs zaudējam tos, kurus mīlam, viņi nekad nepazūd bez pēdām.

 

LA.lv