Kokteilis
Testi

Japāņu tests: tava vienreizējā iespēja0

Foto: Pixabay

Uzmanīgi aplūko foto attēlus un izvēlies transporta līdzekli, kas tev šķiet vispievilcīgākais. Un tā, ar ko tu pavizinātos vislabprātāk?

Tevis izvēlētais transporta līdzeklis atklās par tavām iespējām mērķu sasniegšanā un par rakstura īpašībām, kas tevi novedīs pie iecerētā vai gluži otrādi – vilks atpakaļ.

A variants: velosipēds
Tu savus mērķus sasniegsi pats saviem spēkiem. Uzticies tikai pats sev un rīkojies patstāvīgi. Tu diez vai vari ko gaidīt no apkārtējiem. Tev ir pietiekoši daudz vīrišķības, uzņēmības, drosmes un ticības, tāpēc – uz priekšu! Tavs gribasspēks, mērķtiecīga un darbs novedīs tevi pie mērķa bez šaubām. Tavas izredzes ir lielas.

B variants: automašīna
Iekšējais spēks un enerģija dzen tevi uz priekšu. Tu sasniegsi savus mērķus, ja pārlieku nesteigsies. Dodies mērķa virzienā mierīgi, maziem solīšiem. Izredzes ir tavā pusē. Pacenties nesteigties, neradīt stresu un neizjaukt plānus.

C variants: autobuss
Tu ļoti cieni cilvēkus, kas ir tev apkārt. Palīdzot citiem, tu strādā pats ar sevi, un tas tevi pietuvina arī tavam mērķim. Tomēr neļauj apkārtējiem novērst uzmanību no tā, kas nepieciešams tev pašam. Tavas izredzes ir lielas, bet tikai tādā gadījumā, ja tu neļausi apkārtējiem iejaukties tavos plānos.

D variants: vilciens
Lai gan tev apkārt ir daudz cilvēku, tu pilnībā ignorē viņu domas un lomu tavā dzīvē. Nevajadzētu būt tik ļoti egoistiskam. Apskaties apkārt un pievērs uzmanību, ko par dažādām tavām idejām saka apkārtējie. Iespējams, viņu padomos un ieteikumos tu radīsi ko vērtīgu!

E variants: jahta
Tu esi neatkarīgs cilvēks un salīdzinoši vēsi izturies pret to, kas notiek tev apkārt. Racionāls un spriestspējīgs – tie ir tavi galvenie principi. Tevi nav viegli izsist no kursa. Tu sastādi plānu, stratēģiju un seko tam, nepievēršot uzmanību tam, kas notiek apkārt. Varbūt tas ne vienmēr ir pareizi? Pacenties ievērot arī dažādus citus iespējamos risinājumus. No tā ir atkarīgs tas, vai tev izdosies sasniegt savus mērķus.

F variants: lidmašīna
Tu vēlies sasniegt mērķi neiedomājami ātri un visu laiku sapņo par to, kā sākt darīt reālas lietas, lai to īstenotu. Tava fantāzija ir tavs ienaidnieks. Tu lidinies mākoņos un patiesībā baidies piepildīt savus sapņus. Tāpēc iespēja, ka tu sasniegsi vēlamo, ir ļoti maza. Nolaidies uz zemes, paskaties apkārt un sāc realizēt savus sapņus soli pa solim, nevis tikai sapņo par “iespējamo” gala rezultātu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: “Very Cool People” kopā ar Kristīni Prauliņu izdod jaunu singlu
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Lūznavas muižā jau šonedēļ notiks mākslas un garšu festivāls “Mākslas pikniks”
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Krāšņais festivāls “Jubilāru salidojums”: jau šīs nedēļas nogalē Limbažos
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Ministri eksperimentēs? Valdība dosies mēnesi ilgā atvaļinājumā
1 stunda
SD
Sandra Dieziņa
Laukos
Sandra Dieziņa: Vai nepieļaus “universāla partijas cilvēka” nonākšanu amatā? 1
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
Rīgas “Dinamo” puiši Liepājā sāk gatavoties 12.KHL sezonai
1 stunda
LE
LETA/LA.LV
Dabā
Otrdien daudzviet Latvijā stipri līs un dārdēs pērkons
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Šovakar Latvijā būs vērojams daļējs Mēness aptumsums
1 stunda