Pēc 12 laulības gadiem no mājām pirms kāda laika aizgājis grupas “The Sound Poets” līderis Jānis Aišpurs (37). Žurnālam “Kas Jauns” viņš atzīst: “Šobrīd dzīvojam šķirti, es – viens pats. Bet kopīgi rūpējamies par bērniem, kā normāli vecāki.”

Šķiršanās faktu apstiprina arī Jāņa sieva un abu bērnu – astoņgadīgās meitas un nepilnu gadu vecās atvases māte – interjera dizainere Madara Līviņa-Aišpure (37), kura no plašākiem komentāriem atsakās, piebilstot, ka par oficiālu šķiršanos šobrīd nav domu.

Jau pērnā gada nogalē tika runās par Aišpuru ģimenes krīzi, kā vienu no iespējamiem iemesliem minot Jāņa Aišpura tuvās attiecības ar dziedātāju Aiju Andrejevu, kura pēc šķiršanās 2016. gadā joprojām ir brīvas sievietes statusā. Abi savulaik satuvinājušies televīzijas projekta “700 pasaule brīnumi” laikā, dodoties ceļojumā uz Malaiziju. Runas apstiprināja arī fakts, ka Jānis atzinās, ka Aija ir pirmā dziedātāja, kurai viņš rakstījis dziesmu (“Tu mani sauc” no Aijas jaunākā albuma “Mēs pārejam uz tu”).

Savukārt mūziķa sieva sociālajā tīklā Facebook dalījās ar atziņu, ka “krīzes attiecībās rodas, ja ir sakrājies rūgtums, kas sasniedz tādu pakāpi, ka pagriezties atpakaļ un restartēt attiecības ir grūti.”