Lai gan daudzi no mums netic eņģeļiem uz zemes, nav arī pamata neticēt tam, ka viņi ir itin visur – viņi mūs aizsargā, runā ar mums mūsu intuīcijas balsī, bet citkārt viņi mums tiek sūtīti kā pavisam nejauši satikti un iepazīti cilvēki…

Ja tu kādā sev tuvā cilvēkā atpazīsti šīs 7 īpašības, nešaubies ne mirkli – viņš ir tavs sargeņģelis!

1. Viņš jūt, kad tev ir slikti vai bēdīgi

Šim cilvēkam piemīt spēja sajust tavu noskaņojumu un it īpaši tos brīžus, kad tev ir grūti, smagi vai tu esi bēdīgs. Šis cilvēks šādos brīžos izjūt nemieru. Viņš var atrasties tālu, tālu no tevis prom, bet zināt, ka tev ir slikti.

2. Kopā ar viņu tu jūties ļoti komfortabli

Ikreiz, kad tu esi šī cilvēka tuvumā, tu jūties ļoti ērti un komfortabli. Tu vari runāt ar viņu par jebko un tev ir sajūta, ka jūs esat pazīstami ļoti, ļoti sen. Tas notiek neatkarīgi no tā, vai tu viņu patiešām esi iepazinis sen vai tikai pavisam nesen…

3. Viņš vienmēr tevī ieklausās

Foto: Pixabay

Viņš dzird visu, ko tu viņam saki un stāsti. Kad tu runā, šis cilvēks nekad nedara neko paralēli, viņš ir koncentrējies tikai tev. Arī tajos brīžos, kad tev ir dvēselē smagi, tu vienmēr vari ar viņu aprunāties un viņš vienmēr sniegs tev emocionālu atbalstu.

4. Viņš tevi emocionāli uzlādē

Viņš vienmēr spēj tevi iedvesmot un viņa klātbūtnē tu burtiski uzlādējies kā mobilais telefons no lādētāja. Kad tev ir beigusies enerģija, viss, kas tev jādara – jāsatiek viņš!

5. Viņš vienmēr spēj dot tev padomus

Viņš tevī prot ne tikai klausīties, viņš prot dot tev vispiemērotāko padomu. Viņš tevi nekad nenosodīs un nekritizēs. Un, galu galā, vienmēr atbalstīs pat tad, kad tu būsi kļūdījies.

6. Viņš tevi nenosoda

Foto: Pexels

Viņš negrasās tevi sodīt. Viņš tev palīdzēs izvēlēties pareizāko ceļu. Viņš lieliski zina, kas tev ir vajadzīgs un viņš nekad nekļūdās. Tāpēc ieklausies viņā.

7. Tu reizēm aizdomājies, ka viņš nav no šīs pasaules

Šis cilvēks nelīdzinās vairs nevienam citam, ko tu pazīsti. Viņš ir neparasts – reizēm arī vizuāli. Eņģeļi, kā likums, atšķiras no parastiem cilvēkiem.