Kokteilis
Dzīvo

Ja tevi sauc Jānis: kas tev jāzina par savu vārdu – 3 numeroloģiskās dzīves misijas nozīmes un vārda skaidrojums0


Visvairāk skatītais ieraksts IYL kontā, sasniedzot teju pusmiljonu auditoriju, bija īss video par latviešu Jāņu tradīcijām.
Visvairāk skatītais ieraksts IYL kontā, sasniedzot teju pusmiljonu auditoriju, bija īss video par latviešu Jāņu tradīcijām.
Foto: LETA

Vārdam, kas cilvēkam dots pēc dzimšanas, ir ļoti liela nozīme uz visu viņa dzīvi. Un saskaņā ar numeroloģiju – ikvienam burtu savirknējumam ir savs īpašais, unikālais cipars, kas ietekmē cilvēka likteni. Cilvēka vārdam ir tāda nozīme kā dzīves mērķis, misija, veiksmes faktors un vēlamā ceļa izvēle.
Šodien vārda dienu svin latviskākā vārda īpašnieki Jāņi. Un numerologi atklājuši, ka šī vārda liktenīgais skaitlis ir 5. Ko īsti tas nozīmē?

Vārda Jānis dzīves misija:

1. Tavs slēptais talants savas dzīves laikā ir spēja pielāgoties, spēja mainīties un mācīties no savas pieredzes.

2. Savā dzīvē visu laiku esi kustībā – izmanto savu brīvību un vienmēr, lai arī ko tu darītu, seko savām interesēm. Bez tās nedari neko!

3. Tu dzīvē vari darboties jebkurā sfērā, kurā tu vari likt lietā savas radošās spējas un talantu. Tev ir ļoti svarīgi strādāt tādu darbu, kas neierobežo tavu brīvības sajūtu.

Vārda Jānis nozīme un skaidrojumi:

Pirmais tipāžs:
Šis Jānis ir ļoti vīrišķīgs. Viņš ir labs draugs, iejūtīgs tētis, gādīgs mīļotais vīrietis un lielisks kolēģis. Attiecībā pret sievietēm galants un ar labu humora izjūtu. Parasti ciena un mīl savu darbu, ar nosacījumu, ka dara to, kas viņam patīk. Parasti ir uzticīgs savai sievietei un reti kad šķiras.

Otrais tipāžs:
Šis Jānis ir sapņotājs. Pēc dabas maigs, mazliet kautrīgs, grūti iepazīstas ar sievietēm. Nepatīk lielas kompānijas, jo tajās jūtas neērti. Dažkārt ilgi dzīvo vecpuišos, jo ir pārāk kautrīgs, lai satiktu savu mūža mīlestību.

Trešais tipāžs:
Šis Jānis ir ļoti pašapzinīgs, turklāt liels dzīves baudītājs. Grūti pakļaujas “ierobežojumiem” – grib dzīvot egoistiski un tikai tā, kā patīk viņam pašam. Daudz sola, bet maz dara.

Saistītie raksti

Ceturtais tipāžs:
Vissarežģītākais Jānis no visiem. Ilgi un pamatīgi meklē savu dzīves ceļu. Var izturēties bravurīgi un uzvesties kā īsts anarhists. Ne par ko un nekad nezaudē savu individualitāti. Ja viņa ceļā atradīsies tāda sieviete, kas raksturā ir tik stipra, ka spēj šo Jāni savaldīt – viņš būs uzticīgs vīrs un gādīgs tēvs.

Piektais tipāžs:
Šis ir neveiksmju Jānis. Lai vai ko viņš darītu, viņam vienmēr neveicas (vai tā viņš vismaz apgalvo) un visās situācijās viņš ir cietējs. Teatrāls, patīk, ka viņu uzskata par upuri un nelaimes čupiņu.

LA.lv