Kokteilis
Dzīvo

Ja tev ir kāda no šīm 3 dzimumzīmēm, tu esi apveltīts ar īpašām spējām0

Foto – Shutteerstock

Viduslaikos dzimumzīmītes dēļ sievieti varēja sākt uzskatīt par raganu un pat sadedzināt uz sārta. Un tikai tāpēc vien, ka viņai bija dzimumzīme neparastā vietā – apkārtējie to varēja uzskatīt par sātana zīmi. Mūsdienās uz dzimumzīmēm vērīgi skatās tikai dermatologi, tomēr interesanti uzzināt arī par senajiem aizspriedumiem, kas it kā norādot arī uz to, ka cilvēkam patiešām piemīt pārdabiskas spējas.

Lūk, kādas 3 dzimumzīmes kopš senseniem laikiem tiek uzskatītas par ļoti īpašām:

1. Dzimumzīmīte uz deniņiem

Cilvēkiem ar tādu dzimumzīmi esot neparasti attīstīta intuīcija. Šiem cilvēkiem būtu vērts biežāk ieklausīties savā iekšējā balsī, jo tā nekad nemelo. Tādi cilvēki pat varot paredzēt nākotni, viņi jūt atklāj melus un zina, ko domā viņa sarunu biedrs.

2. Dzimumzīmīte mazliet augstāk par celi

Dzimumzīme, kas atrodas cilvēkam uz kājas, bet mazliet augstāk par ceļgalu nozīmējot to, ka šim cilvēkam ir iedzimtas maģiskas spējas. Šādi ļaudis varot viegli nonākt kontaktā ar viņpasaules spēkiem. Tāpat šie ļaudis bieži sapnī redz mirušos radiniekus, jo viņiem ir cieša enerģētiska saikne ar mirušo pasauli.

3. Dzimumzīmīte virs augšlūpas

Cilvēki ar tādu dzimumzīmīti ir apveltīti ar hipnozes un apskaužamām pārliecināšanas spējām. Ja viņi kaut ko vēlēsies panākt vai “pierunāt” kādu uz kaut ko, nemaz nešaubieties – viņiem tas izdosies! Tāpat viņiem piemīt ļoti spēcīgs iekšējais starojums un harizma, kas piesaista apkārtējos.
Turklāt dzimumzīmīte virs augšlūpas ļaujot viņiem materializēt savus vārdus. Tādiem cilvēkiem jākontrolē, ko viņi runā, jo gandrīz viss viņu pateiktais vēlāk var īstenoties reālajā dzīvē. Cilvēki ar šādu dzimumzīmi var arī noskaust, uzlikt ļaunu aci un ietekmēt veiksmi vai pretēji – neveiksmi. Tāpēc ar viņiem nav vēlams naidoties un strīdēties, jo var nokļūt “melnajā sarakstā”.

LA.lv