Kokteilis
Mīli

Ja tavs mīļotais vīrietis guļamistabā dara šīs 8 lietas, viņš tevi patiešām mīl0

Foto: Pexels

Jāatzīst, ka laimīgas laulības pamatā patiesi ir veselīga un aktīva dzimumdzīve, kas vairo savstarpējo uzticību un ļauj vienam par otru uzzināt daudz jauna. Turklāt, tu nekad nespēsi būt līdz galam laimīga attiecībās, ja jūs nesaistīs emocionāli, kaislīgi un baudpilni intīmie mirkļi. Tāpēc ir svarīgi pievērst uzmanību maziem ieradumiem, ko tavs partneris dara tajos mirkļos, kad jūs esat guļamistabā. Tas patiesi var norādīt uz to, cik ļoti partneris tevi mīl un cik ļoti viņš par tevi rūpējās. Šis ir ļoti būtisks aspekts ilgtermiņa attiecībās.

Tātad, ja tavs partneris guļamistabā dara šīs 8 lietas, viņš pilnīgi noteikti ir tā vērts, lai tu kļūtu par viņa sievu.

1. Viņš tevi daudz skūpsta

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Skūpsti ir patiešām lieliski. Tie ne tikai uzbudina un rada iekāri, bet tā patiesi ir labākā lieta, ko pāri var darīt uzreiz pēc sarunāšanās. Ja vīrietis nekautrējas tevi skūpstīt daudz un bieži, vari būt droša, ka tavs partneris tevi apbrīno, mīl un vēlas būt ar tevi kopā.

2. Viņš tev nekad neuzspiež seksu

Viņš tevi ciena. Tu viņam nozīmē daudz vairāk kā tikai skaistu, fiziski iekārojamu sievieti, ar kuru ļauties kaislīgiem mirkļiem. Viņš apzinās, ka tavs ķermenis ir tava svētnīca, turklāt tikai tu pati to vari kontrolēt. Tāpēc viņš respektēs tavas vēlmes un nevienā brīdī necentīsies tev uzspiest nodarbošanos ar seksu.

3. Viņš izbauda brīdi, sniedzot priekšspēli

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Viņš zina, ka tu izbaudi priekšspēli. Turklāt viņš apzinās, ka sievietei sasniegt orgasmu ir grūtāk kā vīrietim. Tieši šī iemesla dēļ, viņš ir gatavs darīt visu iespējamo, lai tu justos piepildīta un laimīga seksa laikā. Pat, ja tas nozīmē, ka viņam nāksies veltīt ilgāku laiku priekšspēlei, tas viņam nesagādās nekādas problēmas.

4.Viņš jautā, vai tas ir tas, ko tu vēlies

Viņš regulāri pārliecinās, vai intīmo mirkļu laikā tu jūties labi, vai izbaudi notiekošo un vai tev tas sniedz baudu. Viņš nevēlas būt savtīgs, pilnībā uzņemoties kontroli un gūstot baudu tikai sev.

5. Viņš ļauj tev atpūsties, guļot viņam uz krūtīm

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Tavs partneris vēlas, lai tu ik mirkli kopā ar viņu justos ērti, arī pēc kaislīgiem mirkļiem kopā. Viņš tev liek saprast, ka ar viņu tu vienmēr jutīsies komfortabli un droši, piemēram, ļaujot atgulties uz viņa krūtīm.

6. Viņš ir atvērts un runā par savām seksuālajām fantāzijām

Ne vienmēr vīrieši ir atvērti komunikācijai, jo īpaši par viskarstākajām seksuālajām fantāzijām. Neskatoties uz to, ka esat kopā jau ilgi, un jūsu attiecības ir patiesi mīlošas un ļoti tuvas, pastāv noteikta ievainojamība, ja esat pilnīgi atklāti par savām jūtām un intīmajām fantāzijām. Ja tavs partneris tomēr spēj būt pilnībā atklāts pret tevi pilnīgi visos dzīves jautājumos, vari būt droša, ka tā tiešām ir laba zīme.

7. Viņš tevi cieši apskauj pēc intīmiem mirkļiem kopā

Foto: Shutterstock

Tikai tāpēc, ka tikko abi esat sasnieguši baudas virsotnes, nebūt nenozīmē, ka viņš vairs nevēlas izjust siltus un patīkamus mirkļus kopā ar tevi. Viņam vissvarīgākais ir pavadīt laiku kopā ar tevi. Tieši tāpēc viņš tevi cieši apskauj, noskūpsta un, varbūt par sarunājas arī pēc tam, kad abi esat izjutuši kaislīgus un karstus baudas mirkļus.

8.Viņam ir svarīgi, lai tu sasniegtu kulmināciju

Iespējams tieši šis punkts ir vissvarīgākais. Ja tavs partneris cenšas pārliecināties un ieguldīt pūles, lai nebūtu tā, ka tikai viņš izbauda kaisli, tad patiesi viņš ir tevis vērts. Viņš vēlas sniegt tev baudu un viņš vēlas pārliecināties, ka spēj palīdzēt tev sasniegt svarīgāko mirkli intīmās attiecībās – kulmināciju.

LA.lv