Kokteilis
Mīli

Ja tavs mīļotais dara šīs 7 lietas, vari būt droša – viņš tevi nekad nepārstās mīlēt0

Foto: Shutterstock

Sabiedrībā ir tik daudz vīriešu, kurus sievietes pilnīgi nepamatoti uzskata par neveiksminiekiem. Taču jāatzīst, ka arī sievietes pie tā nav simtprocentīgi vainīgas. Daudzas sievietes ir piedzīvojušas sāpīgas, nodevīgas attiecības un iepazīšanās. Turklāt, ja sieviete vairākkārtīgi attiecībās tikusi ļaunprātīgi izmantota, tas var ietekmēt viņas pašapziņu uz visu atlikušo mūžu.

Šī iemesla dēļ, sievietēm nereti ir grūti atvērties pat visjaukākajiem un uzticamākajiem vīriešiem, jo viņas baidās tikt sāpinātas atkal. Galu galā, mīlestība vienmēr ir risks, un uzņemoties atbildību par mīļoto un attiecībām, ar to ir jārēķinās.

Vēl jo vairāk, nepieļauj kļūdu, domājot, ka uz pasaules vairs nav neviena mīloša un godprātīga vīrieša. Tev ir jābūt gana pacietīgai, lai viņu sagaidītu. Un, ja tev tas ir izdevies, tad pievērs uzmanību viņa rīcībai un manierēm.

Ja tavs mīļotais vīrietis dara šīs 7 lietas, tad vari būt droša, ka viņš tev būs uzticams un mīlēs tevi mūžīgi.

1. Viņš neignorē saspīlējumus jūsu attiecībās. Turklāt, viņš nekad neatkāpjas no strīdiem un domstarpībām. Tieši pretēji, viņš ir gatavs tās risināt, rast kompromisus un atbrīvoties no jebkurām problēmām, lai tikai rūpētos par jūsu abu laimi un labklājību. Viņš zina, ka domstarpību risināšana ir viens no nedaudzajiem veidiem, kā saglabāt romantiku jūsu attiecībās.

2. Viņš pievērš uzmanību niansēm. Viņš spēj novērtēt pat vissīkākās detaļas jūsu attiecībās. Viņš sīkumiem piešķir tikpat lielu nozīmi kā lielām lietām. Viņš zina, ka visas pūles, ko tu ieguldi attiecībās ir vērtīgas, turklāt, tās ir jānovērtē.

3. Viņš cenšas vairot tavu pašapziņu. Turklāt, viņam ir svarīgi, lai esot attiecībās ar viņu, tu būtu laimīga un pašpārliecināta sieviete. Viņš tevi patiešām mīl, un novērtē tavu personību.

4. Viņš tavas problēmas uztver kā savējās. Kā savu, tā tavu un jūsu kopdzīvi viņš cenšas padarīt pēc iespējas vieglāku un skaistām emocijām bagātāku. Tāpēc viņš ir gatavs uzņemties arī tavas problēmas, lai nevilcinoties palīdzētu tev tikt ar tām galā. Turklāt šo problēmu pārvarēšana padara jūs laimīgākus un stiprākus.

5. Viņš liek tev smieties. Viņš vienmēr atrod veidu, kā padarīt tavu ikdienu skaistāku, gaišāku un smiekliem bagātāku. Turklāt, viņš pilnīgi noteikti nevēlās, lai tu attiecībās ar viņu būtu pārāk nopietna un pazaudētu dzīvesprieku. Viņš zina, kā labi pavadīt laiku, un tieši tāpēc, joprojām vēlas ar tevi kopā izklaidēties.

6. Viņš vienmēr atvainojas par savām kļūdām. Viņš apzinās, ka nav perfekts un ka arī viņš mēdz kļūdīties. Vēl jo vairāk, viņš nebaidās atvainoties un ir spējīgs izrādīt nožēlu, īpaši tad, ja tevi tas sāpinājis. Turklāt, viņš cenšas mācīties no savām kļūdām, lai otrreiz tās vairs nepieļautu.

7. Viņš ir pacietīgs un saprotošs. Viņš vienmēr uzklausa un nekad nemēģina maldināt, un neliek tev justies slikti tavu nepilnību dēļ. Viņš nekad nesmiesies par to, ja būsi pieļāvusi kļūdu vai izdarījusi kaut ko nepareizi. Viņš vienmēr ir pacietīgs, cenšoties izprast tavu situāciju.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv