Attiecības – tas ir darbs, un dažkārt, lai spētu noturēt ilgstoši vīrieša uzmanību un mīlestību, ir jāvelta tam pūles. Tas, kas šķita tik pašsaprotams “rozā briļļu” periodā, ilgstošās attiecībās bieži vien vairs nedarbojas.

Dažas sievietes no tiesas ir izbrīnītas, kad izjūk attiecības, kuras sākotnēji bija tik kaislīgas un skaistas. Atbilde bieži var slēpties tajā, ka attiecībām pāraugot ikdienišķākā un stabilākā formātā, sievietes bieži aizmirst darīt dažas mazas, bet ļoti mīļas lietas, ko ciena un novērtē ikviens vīrietis.

1. Apbrīnojiet savu vīrieti

Vīriešiem ir svarīgi zināt, ka viņus novērtē un apbrīno. Lai arī jūsu vīrietis, pēc jūsu domām, nedara neko īpašu. Vienmēr ir iespēja atrast kaut ko, ko viņš dara patiešām lieliski! Varbūt viņš vislabāk par citiem spēj izcept gaļu, bet varbūt viņš palīdz jums izkopt māju? Noteikti paslavējiet viņu par to, lai arī jums šīs lietas šķiet pavisam ikdienišķas un pašsaprotamas. Protams, dariet to ar mēru – jūsu “neizprotamā” sajūsma par ikvienu lietu, ko viņš paveic, var viņam šķist “dīvaina reakcija”, tāpēc centieties nepārspīlēt!

2. Pārsteidziet viņu

Nav nekā postošāka par garlaicību un rutīnu. Arī attiecībās. Vienveidīgas darbības ļoti drīz kļūst apnicīgas, un attiecības nav izņēmums. Lai tas nenotiktu, meklējiet dažādus veidus, kā jūsu attiecības padarīt krāsainākas. Izremontējiet guļamistabu, dodieties vakariņās uz nebijušām vietām, brauciet ceļojumos – tas viss būs noderīgi. Pārsteidzot savu vīrieti, jūs ne tikai palielināsiet viņa interesi pret sevi, bet arī parūpēsieties pati par sevi!

3. Rūpējieties par sevi

Lieta, kurā grēko ļoti daudzas sievietes. Nedrīkst aizmirst par sevi stabilās attiecībās. Atcerieties, ka jums neviens cilvēks nav apsolīts uz mūžu. Un apkārt ir daudz skaistu sieviešu! Pirmkārt, rūpējieties par sevi sevis pašas dēļ, lai jūs vienmēr justos iekārojama un sievišķīga. Bet vīrieša uzmanība, ko jūs iegūsiet kā bonusu, ir garantēta! Kādēļ tas ir tik svarīgi? Vīrieši “mīl” ar acīm, tāpēc sievietes, kas rūpējas par savu ārējo izskatu, viņos raisa simpātijas.

4. Atbalstiet viņu

Bieži vien atbalsta līmenis, kāds starp jums valdīja attiecību sākumā, samazinās. Sieviete pārstāj interesēties par sava mīļotā vīrieša lietām, necenšas viņu uzmundrināt un atbalstīt grūtos brīžos. Iespējams, sievietes uzskata, ka vīrieši ir stipri, tāpēc ar savām problēmām galā tiks paši. Tomēr šī nav pareizā attieksme. Vīrietim ir ļoti svarīgi just atbalstu no savas sievietes, un zināt, ka viņš šajā situācijā nav viens. Attiecības ir komandas darbs, bet komandas biedri viens otru nepamet sarežģītās situācijās, bet viens otru atbalsta.

5. Iemācīties glabāt noslēpumus

Kad pāris ilgu laiku ir kopā, starp viņiem praktiski vairs nav nekādu noslēpumu. Uzticība un atvērtība, protams, ir ļoti svarīgi faktori, tomēr nevajadzētu aizmirst par to, ka vīriešus sievietēs fascinē arī noslēpumainība. Atstājiet dažus lietas zināmas tikai pašai sev. Piemēram, nevajadzētu veikt depilāciju vai likt sejas maskas vīrieša klātbūtnē vai, piemēram, apspriest savas reproduktīvās sistēmas darbību viņam dzirdot. Lai gan, tiesa, šis faktors ir ļoti individuāls un ir pāri, kas viens ar otru izrunā itin visas problēmas, un ir ar to apmierināti. Jebkurā gadījumā, centieties atstāt kādu savas dzīves daļu pieejamu tikai jums pašai.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem