Kokteilis
Mīli

Ja sieviete attiecībās dara šīs 6 lietas, vīrietis viņu nekad nepametīs0

Foto: Pexels

Visdrīzāk, ka jūs kaut reizi dzīvē sev esat uzdevusi jautājumu: kāpēc skaistas, gudras un valdzinošas sievietes tik bieži ir vienas, kamēr mazāk izskatīgas un nekā citādi, tavuprāt, neievērojamas sievietes dzīvo laimīgās attiecībās?

Patiesībā uz šo jautājumu jau sen ir atbildējuši psihologi. Lieta tāda, ka mēs, sievietes, bieži nepareizi izturamies pret šo jautājumu, jo vīrietis attiecībās nav “jānotur”! Viņam ir jāvēlas būt kopā ar konkrēto sievieti. Taču, lai viņš to vēlētos, arī sievietei ir jādara dažas lietas, kas veicina vīrieša labsajūtu un pārliecību par to, ka tu esi vislabākā.

Tātad, ar kādiem talantiem un īpašībām jābūt apveltītai sievietei, lai vīrietis viņu nekad negribētu pamest?

1. Ļauj viņam būt vīrietim, bet pati esi sieviete

Protams, vīrieši ir dažādi. Taču dažas lietas iedarbojas uz pilnīgi visiem vīriešiem, bez izņēmuma. Piemēram, vājums un spēks. Ļauj savam vīrietim būt vīrietim, bet pati esi sieviete! Negaidi no viņa vīrišķīgas izpausmes tad, ja pati visu izdari (bieži vien vēl demonstratīvi), bet pēc tam pārmet, ka viņš tev nav palīdzējis, piemēram, ieskrūvēt no virtuves skapīša durtiņām izkritušu skrūvi.

2. Esi stipra un neatkarīga

Foto: Pexels

Un, nē, nejauc! Tev nav jābūt vīrišķīgi varonīgai un visu varošai, tev ir jābūt neatkarīgai sievietei. Neizrādi viņam savas šaubas, pat, ja tev tādas ir. Nekas nekaitina vairāk kā jautājums: “Tu taču mani nepametīsi? Tu taču nepārstāsi mani mīlēt? Ja tā notiks, es to nepārdzīvošu!”. Attiecībās tieši sievietei ir jārada apziņa vīrietim, ka viņš nevar iztikt bez tevis, nevis otrādi.

3. Dzīvo pati savu dzīvi

Domā par savu karjeru, savām interesēm, tiecies ar saviem draugiem. Tavai dzīvei ir jābūt interesantai pašai par sevi, tikai tad tu būsi interesanta arī savam vīrietim. Viņi dievina pašpārliecinātas un veiksmīgas sievietes.

4. Iemācies garšīgi gatavot

Foto: unsplash

Jā, teicienam “mīlestība iet caur vēderu” patiešām arī reālās attiecībās piemīt sava daļa patiesības. Pārvērt ēdiena pagatavošanu radošā darbā, nebaro viņu tikai ar kotletēm un omītes zupu vien, iemācies jaunus, aizraujošus ēdienus. Painteresējies par to, kāds ēdiens viņam garšo, kādi produkti. Viņš to pavisam noteikti novērtēs. Pats svarīgākais, kas tev jāatceras – ja tu zini, ka vīrietis pārnāks no darba noguris un izbadējies, parūpējies par to, lai viņam būtu ko apēst. Kaut vai garšīga sviestmaize, kuras pagatavošanai nevajag daudz laika. Vīrietis šīs rūpes novērtēs. Tici.

5. Nebaidies eksperimentēt seksā

Arī seksuālajās attiecībās mēdz ielavīties rutīna. Un kuram gan tā patīk? Tāpēc neatsakies no dažādām jaunām pozām vai citām seksuālām iecerēm, it īpaši tad, ja to izmēģināt piedāvā viņš. Savukārt, ja viņš to nedara, piedāvā viņam to pati. Efekts būs galvu reibinošs!

6. Novērtē savu vīrieti

Foto: Pexels

Nekad nepārstāj apbrīnot savu vīrieti, pēc iespējas biežāk izsaki viņam komplimentus tad, kad jūs esat divatā. Interesējies par viņa darbu, aizraušanos, panākumiem. Patīkami vārdi un sajūta, ka tu novērtē to, ko viņš dara – lūk, ko no attiecībām sagaida ikviens vīrietis.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv