Ja sapnī esi stāvoklī, vai tas patiešām to arī nozīmē? Vai sapnis liecina par to, ka organisms gatavojas pārmaiņām? Vai varbūt tas liecina par kaut ko pilnīgi pretēju?

Apmēram 70 procenti sieviešu sapnī regulāri ir stāvoklī vai redz to kā paziņo, ka ir stāvoklī. Noskaidro, par ko liecina sapņi, kuros gaidi bērniņu:

1. Jauns sākums

Pastāv uzskats, ka sapnī redzēta grūtniecība liecina par jaunu sākumu vai bagātības iegūšanu. Ir pierādīts, ja sapnī redzi grūtniecības periodu, tas atspoguļo tavu attieksmi par radošumu. Nereti tieši grūtniecības plānošana tiek uzskatīta par ļoti radošu procesu, kā sagatavošanās bērna ieņemšanai, gan plānošana, gatavošanās dzemdībām un visas no tām izrietošajām sekām. Tas taču liek katrai sievietei izkāpt no komforta zonas un paraudzīties uz pasauli mazliet radošāk. Pie tam daudzām sievietēm tā varētu būt zīme, ka uzsāksi jaunu radošu darbu vai realizēsi kādu biznesa ideju. Tāpat to varētu skaidrot kā lepnumu par savu darbu un sasniegumiem tajā.

2. Iespējams, tu vēlies mazuli

Foto: unsplash

Jo vairāk par kaut ko domāsi, jo lielāka varbūtība, ka tieši to redzēsi savos sapņos. Sapņi ir zemapziņas atspulgs un, ja izmisīgi vēlies kļūt par māmiņu, tad visdrīzāk to redzēsi arī savā sapnī.

3. Laiks uzsākt jaunas attiecības

Foto: unsplash

Sapnī redzēta grūtniecība var liecināt par to, ka ir laiks uzsākt jaunas attiecības. Tas var būt kā mudinājums un apkaunojum reizē par to, ka esi jau attiecīgā vecumā, lai domātu par pēctečiem, bet vēl aizvien esi vientuļa sieviete.

4. Tev jāmaina attieksme pret bērniem

Mūsdienās ir ļoti daudz sievietes, kas izvēlas karjeru, nevēlas bērnus, jo gluži vienkārši – viņas bērnus necieš. Tās sievietes, kas grūtniecību uzskata par sliktu, jo bērnus savā dzīvē nevēlas, iespējams saņem signālu, ka nepieciešams atrisināt kādu samilzušu problēmu, kas ir pamatā lielajai nepatikai pret bērniem.

5. Apsveicu, tu tiešām esi stāvoklī

Foto: unsplash

Tie apgalvots, ka bieži vien sapņus par grūtniecību redz brīdī, kad grūtniecība ir tikko iestājusies. Grūtniecēm tiesām ir tendence sapņot par bērniem, zīdaiņiem, grūtniecības periodu un pat dzimšanas brīdi. Tātad, ja ikdienā tici sapņiem, tad varbūt ir laiks doties uz tuvāko aptieku pēc grūtniecības testa un pārliecināties vai neesi stāvoklī.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.