Kādas dzimumzīmes un kurās ķermeņa vietās norāda uz to, ka jums piemīt pārdabiskas spējas un ļoti spēcīga intuīcija?

Eiropā viduslaikos par kādu konkrētu dzimumzīmi uz cilvēka ķermeņa varēja piespriest nāvessodu un sadedzināt “raganu” uz sārta. Viss tikai tamdēļ, ka neparastas “atzīmes” uz ķermeņa tika uzskatītas par dēmona atstātām pēdām. Inkvizīcijas laikā kādu cilvēku pavisam vienkārši varēja nosaukt par burvi vai raganu tikai tāpēc vien, ka viņam bija kāda īpaši pamanāma dzimumzīme.

Mūsdienās dzimumzīmēm pievērš nelielu uzmanību – dažas no tām cilvēkus izdaiļo, citas – padara individuālus. Tomēr dažas dzimumzīmes, kas atrodas konkrētās ķermeņa vietās, ir vērts paturēt prātā, jo tās norādot uz cilvēka neparastām spējām.

Ezotērikā tiek izdalītas trīs vietas uz cilvēka ķermeņa, uz kurām dzimumzīmes liecinot par pārdabiskām spējām.

1. Dzimumzīme deniņu rajonā

Cilvēkam ar šādu dzimumzīmi ir ļoti attīstīta intuīcija. Viņam ir jāiemācās ieklausīties savā sirdī un intuīcijā, jo tās nekad nemelo. Šādi cilvēki daudz labāk par citiem izjūt katastrofu tuvošanos, kā arī vienmēr atšķir melīgus cilvēkus no patiesiem.

2. Dzimumzīme virs ceļgala

Dzimumzīme šajā vietā norāda par maģiskām spējām. Cilvēki, kuriem ir dzimumzīme, kas atrodas nedaudz augstāk par ceļgalu, spējot saredzēt un sadzirdēt “otru” pasauli. Viņi bieži sapņos redz notikumus, kas vēl nemaz nav notikuši, dažādas vīzijas un cilvēkus, kas ir miruši, jo viņiem ir spēcīga enerģētika, kas saista viņus ar mirušo pasauli.

3. Dzimumzīme virs augšējās lūpas

Cilvēkiem ar šādu dzimumzīmi piemīt vienreizēja spēja pārliecināt apkārtējos. Viņiem ir tik daudz iekšējā valdzināju, ka tas burtiski “nolemj” tos, kas ar viņiem reiz satiekas. Viņi cilvēkus pievelk kā magnēts, gluži neizskaidrojami un maģiski. Bez tam, dzimumzīme virs lūpas cilvēkam dod spēju izteiktajiem vārdiem materializēties. Šādiem cilvēkiem ir ļoti jādomā, ko viņi saka un runā, jo pateiktais bieži vien realizējas. Tāpat viņi ir spējīgi kādu nolādēt un ietekmēt citu cilvēku lēmumus. Viņu spēks ir vārdos, kurus viņi pasaka.

Sagatavots pēc ārzemju preses materāliem