Augstākie spēki piesaista dažādus signālus un apstākļus, kas mūs virza pieņemt pareizos lēmumus. Augstākie spēki sūta dažādas zīmes, brīdinot par nepatikšanām vai nelaimi. Mums ir tikai jāprot to saskatīt!

Dažkārt jūs sastopaties ar kādu šādu situāciju, piemēram, naktī jūs pamostaties vienā laikā – pat bez īpaša iemesla? Izrādās, šis iemesls ir meklējams “dziļāk”, nekā jums sākumā varētu šķist.

No 21:00 līdz 23:00

Pamosties šajā laika periodā nozīmē – tas ir stress! Visdrīzāk, jūs daudz pārdzīvojat un nervozējat. Psihologi iesaka šādos gadījumos pirms miega “iztērēt” enerģiju – dodoties pastaigā vai nodarboties ar sportu.

No 23:00 līdz 1:00 naktī

Ja jūs mostaties šajā laika periodā, tad visdrīzāk, jūs izjūtat spēcīgu emocionālu vilšanos. Pirms doties gulēt centieties darīt kaut ko, kas jūs pozitīvi uzlādē: noskatīties kādu filmu vai lasīt labu grāmatu vai nodoties jebkam citam, kas jums sagādā prieku.

No 1:00 līdz 3:00 naktī

Apspiests naids. Lūk, ko nozīmē pamosties šajā laikā. Tāpēc ir būtiski, lai jūs tiktu galā ar jautājumiem, kas ir jāatrisina un parūpētos par savu veselību un veselīgu miegu.

No 3:00 līdz 5:00 naktī

Šis laiks ir saistīts ar skumjām. Pastāv viedoklis, ka mostoties šajā laikā, ar Jums cenšas sazināties pat Visums, un kaut ko jums “pateikt”.

No 5:00 līdz 7:00 rītā

Ja jūs mostaties tik agri ne tāpēc, ka citādi nokavēsiet autobusu uz darbu, bet, piemēram, brīvdienā – tas liecina par dažādiem psiholoģiskiem blokiem, kas jūs nomāc. Ja jums nav nepieciešams celties tik agri no rīta, pamēģiniet pirms gulētiešanas ieiet karstā dušā vai vannā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem