Kokteilis
Mīli

Ja esi nozieguma upuris, neklusē!0

© lassedesignen – Fotolia.com

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir viens no skaistākajiem gada notikumiem, taču statistika ir skarba – diemžēl šie svētki daudziem izvēršas par gada tumšāko un skarbāko pārbaudījumu periodu. Lai sniegtu psiholoģisku un informatīvu palīdzību, jau no 2016.gada 1.janvāra darbu sāks bezmaksas atbalsta tālrunis noziegumos cietušajiem: 11 6 00 6.

Rudens un ziema ir arī tumšākie gadalaiki, kad dienas ir visīsākās, un tumsas aizsegs nereti kļūst par noziedznieku sabiedroto. Pat šķietami vienkārša zādzība var kļūt par nopietnu psiholoģisku traumu, kas atstāj sekas uz visu turpmāko dzīvi. Tikpat nopietnas sekas var atstāt interneta vietnēs saņemtie pazemojumi, vardarbības draudi, seksuālā izmantošana, vardarbība ģimenē un jebkāda cita veida notikumi, kas liek justies slikti. Saņemot laikus speciālista palīdzību, tu vari pasargāt gan sevi, savus mīļos.

Bezmaksas tālrunis cietušajiem darbu sāks no 2016.gada 1.janvāra! Zvanīt uz bezmaksas informatīvo tālruni aicināts ikviens, kurš saskāries ar noziegumu personīgi, ģimenē, draugu lokā. Katru dienu no pulksten 7 – 22 tevi uzklausīs, atbalstīs, informēs par tavām tiesībām un sniegs informāciju par citām cietušo atbalsta organizācijām un iestādēm. Atbalsta tālruņa noziegumos cietušajiem 116006 darbību nodrošinās krīžu un konsultāciju centrs SKALBES speciālisti.

Ja esi kļuvis par nozieguma upuri vai ko tādu piedzīvojis tavs tuvinieks, neklusē un zvani uz atbalsta tālruni noziegumos cietušajiem. Atbalstu saņemsi arī gadījumos, ja esi kaut kādā veidā iesaistīts noziegumā, taču pats saviem spēkiem nespēj atrisināt radušos problēmu, bet ļoti vēlies saņemt palīdzību, vai arī esi bijis kāda negadījuma, nozieguma aculiecinieks. Iespējams, pārdomu rezultātā tev vienkārši nepieciešama psiholoģiska palīdzība. Kāds cilvēks, ar kuru parunāt, lai saprastu, kā rīkoties, dzīvot tālāk. Zvanot uz bezmaksas palīdzības tālruni 116006, saņemsi profesionālu palīdzību un padomu, kā rīkoties, lai izkāptu no šīs situācijas.

 

Saistītie raksti
LA.lv
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Dace un Enriko Pecolli piedāvā: izrādē atdzīvosies “Alises Brīnumzemē” varoņi
14 stundas
SS
Solvita Seikste
Kokteilis
Jaunie un pieredzes bagātie festivālā “Bildes”
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: unikāls tests – cik laba ir tava atmiņa?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Veselam
Cenrādī par veselības aprūpes pakalpojumiem viens, rēķinā – kaut kas cits
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Turcija un ASV vienojas par ugunspārtraukšanu Sīrijā
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Izskan jauni vārdi Latvijas Bankas prezidenta amatam
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Mājās nav pārnācis zēns: meklē 11 gadus veco Rinaldu 1
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām 1
6 stundas