Kokteilis
Apbrīno

Izskatīgais “Gudrs un vēl gudrāks” vadītājs Kaspars Ozoliņš tetovējas un fočē selfijus ar suni0

Publicitātes foto

Kustīgs, nosvērts un izzinošs – tā sevi raksturo izskatīgais raidījuma “Gudrs un vēl gudrāks” vadītājs Kaspars Ozoliņš. Kaspars ikdienā ir fitnesa treneris, kurš joprojām netiek gudrs, kāpēc starp daudzajiem šī raidījuma vadītāja pretendentiem izvēlējās tieši viņu – fitnesa treneri bez skatuves pieredzes. Laikam jau noteicošā bijusi Kaspara īpašība vienmēr skatīties sarunu biedriem acīs.


Piektdienas pēcpusdienā portālā Facebook tika publicēts video, kur Kaspars kļūst par jauna tetovējuma īpašnieku un uzņem pašbildes ar suni. Vadim Tattoo & Piercing Studio publicēja ierakstu: “Smuks ar smuku satikās un pie smukā tetovējās, īpaša uzmanība jāpievērš Kaspara elegantajām zeķēm!!!”


Kaspara ķermeni klāj patiešām daudzi tetovējumi, un katram no tiem ir īpaša nozīme. Viņš žurnālam “Mājas Viesis” atklājis, ka izvēlas uztetovēt tetovējumus, kuros atzīmē to, ko viņš vēlas atcerēties.

 

View this post on Instagram

 

The new GRIP release is shocking, but in a good way! Everything that was has changed now – everyone will have the chance to challenge themselves with even bigger weights. SQUATS are left for the last minutes of the training as a dessert, when your back muscles have been activated and your body has adapted to the physical activities, but for appetizer you will have plyometric exercises that ramp up your heart rate. In this release your back will have to work a lot, giving the word GRIP – your grip – a completely new meaning. You will have a couple of ab exercises, some exercises to strengthen your deep tissue muscles and, a cherry on top – stretching your aching muscles. New release in clubs in Latvia, Russia and Moldova. @dchtraining #dchtraining #dchgrip #fitness #groupfitness #reeboklv @reeboklv #ink #inked #tattoo #tatted

A post shared by Kaspars Ozolins (@kasparsozolins) on


“Man ir gan nopietni, gan uzjautrinoši tetovējumi. Vērīgs cilvēks no tiem uzzinātu par manu bērnību un tuvajiem cilvēkiem. Par divām vecmāmiņām, ar kurām diemžēl man nebija lemts daudz laika pavadīt kopā, viņu mīļajām lietām un vaļaspriekiem, piemēram, dārzkopību. Man nav plānu, ko vēl es gribētu uztetovēt, bet ir lietas, kuras negribu aizmirst, kas patiešām ir svarīgas. Citi izvēlas gredzenus, kaklarotas, bet es tetovējumus, kuros atzīmēju to, ko gribu atcerēties. Kāpēc gan tās atmiņas, kas sirdī, nevarētu būt uz manas ādas?” stāsta izskatīgais fitnesa treneris Kaspars Ozoliņš.

LA.lv