Kokteilis
Mīli

Izplet spārnus! 8 brīnišķīgas lietas, ko spēj saprast tikai brīva sieviete0

Foto: Pexels

Gudrs cilvēks jebkurā dzīves situācijā iemācās ko jaunu: no attiecībām, kā arī no to trūkuma. Kad mēs kādu zaudējam – tad vietā atrodam ko citu. Izšķiroties vai zaudējot mīļoto vīrieti, mēs saņemam iespēju atgūt pašas sevi. Un, ja mēs pareizi spējam pret šo situāciju izturēties, tad brīvas sievietes statuss ir lielisks mirklis, kas jāveltī sev pašai.

1. Vientulībai piemīt sava burvība

Sākotnēji nav viegli tikt galā ar savām domām, taču ar laiku tu saproti: tev ir iespēja plānot pašai savu laiku, veltīt laiku savām domām un ļauties savām izjūtām. Šajos mirkļos tu sāc labāk saprast sevi un citus cilvēkus.

2. Uz ballītēm vari doties viena

Tu apgūsti ballīšu priekus un to, ka uz dažādiem pasākumiem vari doties viena pati. Vispirms tev kaut kur iet vienai šķiet mazliet biedējoši, taču pēc tam tu izplet spārnus un saproti, ka tas ir tik burvīgi – plānot laiku tā, kā tev patīk un doties tikai turp, kurp tu vēlies.

Foto: Pexels

3. Tu iemācies novērtēt draudzību

Tās sievietes, kas ir precējušās vai ar kādu satiekas, protams, arī viņām ir draugi, taču tad, kad tu esi viena, tev šiem randiņiem ar draugiem ir daudz, daudz vairāk laika. Draudzības burvība slēpjas tajā, ka tu vari rast sev dvēseliski tuvu cilvēki, taču bez vilšanās, kas bieži saistīta ar romantiskām attiecībām. Turklāt, ja mīļotais cilvēks tev var būt tikai viens, tad labākie draugi pavisam noteikti var būt vairāki.

4. Tu vari veltīt laiku sev

Tagad tev neviens netraucē un netraucēs nodarboties ar tām lietām, kas patīk tev – tu vari būt tu pati! Tu pieņem lēmumus, nemēģinot otrai pusītei stāstīt, kāpēc tu to izdarīji vai kāpēc tev tas ir nepieciešams.

Foto: Pexels

5. Tu atklāj, ka pasaulē ir daudz aizraujošu lietu

Jebkurš cilvēks tev spēs pateikt, ka dzīve tās nav tikai attiecības. Jā, protams, tas ir būtiski, taču dzīvē ir daudz, daudz citu lietu, kas tevi priecē, aizrauj, dažkārt skumdina… Dzīve ir krāsaina arī tad, ja tev nav blakus mīļotā cilvēka.

6. Tu mācies problēmas risināt pati

Sākumā tev šķiet, ka šo ikdienišķo grūto mirkļu ir daudz. Un nav neviena, kas palīdz. Taču ar laiku tu iemācies šīs situācijas atrisināt un tā ir ļoti patīkama sajūta – ka tu vari visu pati! Tu kļūsti stiprāka, un tas patiešām ir burvīgi.

Foto: Pexels

7. Tu mācies apmierināt pati sevi

Tu kļūsti sava ķermeņa profesors. Tu zini savas iespējas, savus karstos punktus un tev ir ļoti daudz laika tam visam. Un kas nav mazsvarīgi – tu visas reizes gūsti 100% apmierinājumu!

8. Tu beidzot saproti, ko sagaidi no partnera

Ja tu lēkāsi no vienām attiecībām uz citām, tad nebūs dūmu bez uguns. Laiku, ko tu pavadi vienatnē, tu vari izmantot tam, lai patiešām izvērtētu – ko tieši tu sagaidi no jaunām attiecībām.

Foto: Pexels

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv