Kokteilis
Apbrīno

“Izklausies redzēts” producenti priekšroku dod Zeltiņam, skatītāju mīlulis Reiniks neesot apvainojies0

Foto: Māris Baltskars un publicitātes foto

Jau šīs nedēļas nogalē TV3 sāksies šova “Izklausies redzēts” 4. sezona, tomēr šogad tā vadības grožus ir pārņēmis šovmenis Renārs Zeltiņš.

Iepriekšējo gadu vadītājs mūziķis Lauris Reiniks atzīst, ka viņu pārsteidzis šāds šova veidotāju lēmums, vēl jo vairāk, ka visus līdzšinējos gadus raidījuma reitingi bijuši ļoti augsti, bet Lauris pats par tā vadīšanu saņēmis TV skatītāju balvu “Ekrāna mīlulis”. Žurnālā “Privātā Dzīve” mūziķis noliedz baumas, ka varētu šovā piedalīties kā dalībnieks, lai gan šogad viņam piedāvāts kļūt par Igaunijas šova dalībnieku. No piedāvājuma Lauris gan atteicies. “Saka – cilvēkam sevi nemitīgi esot jāizaicina, jāpierāda, arvien no jauna jāizaicina un jānotur sava vieta. Piekrītu un daru to, tašu šovs vislabāk piemērots jaunajiem vai aizmirstajiem māksliniekiem. Vairs negribu stresot katru nedēļu un salīdzināt sevi ar citiem.”

Aprīlī, jau 17.to gadu pēc kārtas Lauris uz vairākām nedēļām dosies uz ASV, kur smelsies iedvesmu, atsvaidzinās angļu valodas zināšanas, kas lieti noder, vadot korporatīvos pasākumus ārzemju kompānijām un apmeklēs meistarklases pie saviem aktiermeistarības pasniedzējiem Holivudā.

Jau vasarā Lauri Igora lomā redzēsim populārajā TV3 seriālā “Viņas melo labāk”, bet runā, ka viņš esot saņēmis arī piedāvājumu Latvijā filmēties nozīmīgā lomā kādā kinoprojektā.

Savukārt TV3 pārstāvji žurnālam “Privātā Dzīve” atzīst, ka līdzšinējā sadarbība ar Lauri Reiniku vienmēr bijusi augstā profesionālā līmenī, bet tā kā šovs piedzīvos vairākus jaunininājumus, tad lemts par labu arī jaunam tā vadītājam.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Laika apstākļu dēļ pārcelts Summer Sound iesildīšanās pasākums ar Ozolu
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā atbrīvoties no 7 liekām lietām ceļasomā?
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 seriāli lietainai dienai: pārsteigs ne tikai ar sižetu, bet arī kvalitāti
8 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Arī ap privātmāju cilvēks joprojām ceļ sētu.” INTERVIJA ar Valsts robežsardzes priekšnieku Gunti Pujātu
54 minūtes
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Ilze Kuzmina: Vai laižot latiņu aizvien zemāk, ir iespējams celt izglītības kvalitāti?
2 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Skolotājiem tomēr būs lielākas algas 1
5 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien līs vairs tikai vietām
4 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
LA.LV jūnijā kļuvis par 3. populārāko ziņu portālu latviešu valodā
6 stundas