Ar muskuļoto “Milwaukee-Eigh 107” apveltītais jaunais “Electra Glide Standard” sveiks autentisko “Harley-Davidson” ceļotāju saimi. Iedvesmojoties no “Harley-Davidson” diženajiem ceļotāju pirmavotiem un nosaukuma ar lielu vēsturi  – “Electra Glide”, “Harley-Davidson Electra Glide Standard” sniegs pamatīgu pieredzi no pirmavotiem, no tiešās saskarsmes.

Radīts priekš tradicionālā tūrisma motocikla pircējam, “Electra Glide Standard” ir paredzēts braucējam, kurš, dodoties izbraucienā, meklē aizmirstību no ikdienas un katras dienas trokšņa. Šis motocikls nodrošina vienkāršu un dabisku brauciena baudījumu -tas ir tas atslēgas elements, kas iekļauts “Electra Glide Standard” dizainā un konstrukcijā.

“Electra Glide Standard” pamat komplektācijā ir “Harley-Davidson” stila pamatelementi, tādi kā ikoniskais aizmugures dubļusargs, hromēti rotājumi, standarta sedlu somas un vieglmetāla alumīnija diski. Hroma elementi rotā motocikla uzskatāmākās daļas, ko papildina pulēti dzinēja elementi, kombinācijā ar melna krāsojuma daļām – tradicionālo elementu savienojums ar modernajiem dizaina novirzieniem.

Publicitātes foto

„Lai izpaustu “Electra Standard” uzsvērto būtību, mēs pievērsāmies vienkāršiem un mūžīgiem, laika gaitā pārbaudītiem “Harley-Davidson” ceļojumu motociklu līnijas pamatiem. Galvenie dizaina elementi, piemēram, tiek hromēti un papildināti ar melni krāsotām detaļām.” sacīja “Harley-Davidson” viceprezidents stilistikā un dizainā “Brad Richards”. “Vārstu, sajūga un vārpstu vāki ir hromēti, lai izceltu “Milwaukee-Eight 107” dzinēja vadītājs-veida formu. Turklāt tas pievieno nostalģijas devu, kas ved cauri visu ceļu atpakaļ uz pirmo “Electra Glide” paaudzi. ”

Publicitātes foto

Lai nodrošinātu nepieradinātu ceļojuma motociklu pieredzi bez kompromisiem, “Electra Glide Standard” piedāvā visas jaunākās Harley-Davidson Touring līnijas vadības tehnoloģijas, piemēram, elektroniskā kruizkontrole, ar roku regulējami emulsijtehnoloģiju aizmugurējie amortizatori, 49mm priekšējā dakša ar duālas darbības amortizatoru vārstiem, “Reflex Linked Brembo” bremzēm, tai skaitā arī pieejamas ar ABS. Multimediju un informatīvā sistēma ir ar uzlabotu pieskārien-vadību ļauj motocikla vadītājam vairāk koncentrēties uz ceļu un motocikla vadīšanu.

Centrālais elements, kas nodrošina lielisku ceļojumu pieredzi un “Electra Glide Standard” būtiskākā sastāvdaļa, ir “Milwaukee Eight 107 cu. in.” dzinējs, kas veidots nogludinātā, modernā stilā, vienlaikus respektējot iepriekšējo “Harley-Davidson” lielo dzinēju tradīcijas.

“Electra Glide Standard” ar “Milwaukee Eight” dzinēju nodrošina veiktspēju un braukšanas priekšrocības, ko patērētāji visā pasaulē gaida un novērtē, pateicoties motocikla ātrai droseles reakcijai, lielai jaudai un ikoniskajai divcilindru dzinēja skaņai.