Kokteilis
Baudi

Ivo Fomins ved Liepāju uz Latvijas pilsētām0

Publicitātes foto

Ar koncertu Krustpils kultūras namā 9. martā Liepājas mūziķis Ivo Fomins turpina jubilejas koncertturneju “Vēlreiz un vēlreiz…”, kas jau nosaukumā ir harmoniski pārgājusi no koncertturnejas “Nekas jau nebeidzas”. Ar pavasara koncertiem Ivo ievedīs Liepāju citās Latvijas pilsētās.

“Gribu, lai tas būtu eleganti un ar glanci – sākot no tā laika, kad es, muzicējot kopā ar Tomasu Kleinu, kļuvu par to, kas esmu tagad,” par turneju saka mūziķis, kurš uzstājies kopā gan ar grupām “Neptūns” un “Melnā princese”, gan “Liepājas brāļiem” un citām grupām. Viņa repertuārā bijušas Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa un citu skaņražu dziesmas. “Šī koncerttūre ir turpinājums mūsu pagājušā gada jubilejas tūrei, kas tika ļoti veiksmīgi aizvadīta ar izpārdotiem koncertiem, kuri notika lielākajās Latvijas pilsētās,” smaidot stāsta Ivo un atklāj: “Pēc šiem koncertiem saņēmām daudz vēstuļu, kuras rakstīja mūsu mūzikas cienītāji, ar jautājumiem, kāpēc koncerti nav arī mazākās Latvijas pilsētās, ka viņi tiek “apdalīti”. Tāpēc nolēmām pavasarī doties koncertēt arī šajās vietās. Teiksim tā – ievedīsim Liepāju jūsu pilsētā! Klausītājiem būs iespēja sajust Liepājas šarmu, Liepājas vēju matos un pāri visam izbaudīt labu mūziku. Divu stundu garā koncertā  kopā ar savu pavadošo grupu atskaņošu  lielāko daļu dziesmu, kuras iecienījuši klausītāji, kā arī pārsteigsim mūsu mūzikas cienītājus ar jaunām un nedzirdētām dziesmām no mūsu, iespējams, topošā albuma.”

Ivo ne tikai aktīvi koncertē, bet raksta jaunas dziesmas, kuras varēs dzirdēt arī pavasara koncertos. Šogad “Zelta mikrofona” ceremonijā pirmoreiz izskanēja Ivo jaunā dziesma “Cilvēks”. Jaunās dziesmas mūzikas autors ir Ivo, bet dziesmas vārdus rakstījis gandrīz visu Ivo līdzšinējo dziesmu līdzautors Guntars Račs. Dziesmu producējis Ivo grupas ģitārists Roberts Dinters, bet miksēja Jānis Kalve. Ierakstā piedalījās visi Ivo grupas dalībnieki – ģitārists Roberts Dinters, taustiņinstrumentālists Zigmārs Miemis (Ziggy), basists Kristaps Leitis un bundzinieks Ēriks Hanzovskis. Par savu jaunāko veikumu Ivo teic: “Arī es esmu tikai cilvēks. Šī dziesma ir stāsts par to, ka kļūdīties ir cilvēcīgi. Svarīgi ir no kļūdām mācīties un tās spēt atzīt. Neesmu savā dzīvē sastapis vēl nevienu, kurš ne reizes nebūtu kļūdījies. Taču bieži vien tieši kļūdas mūs noved pie svarīgām dzīves atziņām un pareiziem lēmumiem. Arī mani. Tāda ir dzīve. Gribu pateikt paldies dziesmas producentam Robertam Dinteram, viņš perfekti visu salicis pa vietām, tā, kā es to vēlējos dzirdēt.” Runājot par iedvesmu jaunu dziesmu radīšanā, Ivo atklāj: “Pirmā vienmēr ir melodija. Un tikai pēc tam sākas tekstu rakstīšana. Ikdienā klausos daudz mūzikas – gan jaunākos mūziķu veikumus, gan arī ne tik jaunus garadarbus. Iedvesmojos no mūzikas sev apkārt.”

Kad un kur?

  • 9. III 19.00 Krustpils kultūras nams
  • 10. III 16.00 Ventspils Teātra nams “Jūras vārti”
  • 5. IV 19.30 Alūksnes Kultūras centrs
  • 13. IV 19.00 Kalnu kultūras nams
  • 14. IV 16.00 Tukuma pilsētas kultūras nams
  • 27. IV 19.00 Valmieras Kultūras centrs
  • 28. IV 16.00 Limbažu kultūras nams
  • Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv
  • Cena: EUR 10 – 18

Video:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Laika apstākļu dēļ pārcelts Summer Sound iesildīšanās pasākums ar Ozolu
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā atbrīvoties no 7 liekām lietām ceļasomā?
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 seriāli lietainai dienai: pārsteigs ne tikai ar sižetu, bet arī kvalitāti
8 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Arī ap privātmāju cilvēks joprojām ceļ sētu.” INTERVIJA ar Valsts robežsardzes priekšnieku Gunti Pujātu
40 minūtes
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Ilze Kuzmina: Vai laižot latiņu aizvien zemāk, ir iespējams celt izglītības kvalitāti?
1 stunda
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Skolotājiem tomēr būs lielākas algas 1
5 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien līs vairs tikai vietām
4 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
LA.LV jūnijā kļuvis par 3. populārāko ziņu portālu latviešu valodā
6 stundas