Kokteilis
Apbrīno

Ineta Ķirse-Tiesniece par laimīgu laulību un 11 gadus jaunāko vīru: ir jādāvina otram viņa laiks0

Ekrānuzņēmums/Facebook.com

Pirms 22 gadiem Jāni uz Inetas Ķirses vārdā nosaukto modeļu aģentūru atvedusi viņas draudzene un kolēģe, tagadējā Baltijas Modes federācijas prezidente Jeļena Strahova. Tolaik Jānis bijis jurisprudences students (šobrīd – advokāts) kluss, mierīgs un pat nedaudz kautrīgs, žurnālam “Kas Jauns” atklāj Ineta Ķirse – Tiesniece (52). “Tā mūsu ceļi aizvijās kopā. Viņš labi modelēja, labi studēja, ir beidzis divas maģistrantūras. Mēs viens otram bijām blakus gan mācībās, gan darbā.”

Nenoliedzami savos 52 gados Ineta, būdama divu mazbērnu vecmāmiņa, izskatās fantastiski un, iespējams, tieši tādēļ nevienam nav bijis izbrīns, ka viņa ir kopā ar 11 gadus jaunāko Jāni. “Mēs uz to nekoncentrējamies un nekad gadu atšķirību neesam izjutuši. Ja dzīvo kopā ar cilvēku, attiecībās nejūt viņa ārējo veidolu kā vecāku, jaunāku, izskatīgāku vai ne tik. Mīlestība ir mīlestība, un ārējiem parametriem nav nekādas nozīmes. Dvēselēm nav vecuma. Jau pašā sākumā Jānis bija ļoti pieaudzis un nobriedis vīrietis,” saka Ineta.

Jogas pasniedzēja atklāj, ka abi esot visai atšķirīgi un pieļauj, ka ar viņu droši vien neesot nemaz tik viegli sadzīvot, jo dzīvo ārpus rāmjiem. “Manā neplānošanā Jānis ievieš kārtību, stingru pamatu. Sakārto lietas, lai tās nav tik haotiskas. Un es pakļaujos, ļaujos un izbaudu, ka attiecībās varu būt tāda.” Viens no attiecību stūrakmeņiem esot arī dzīvošana atklātu viedokļu savstarpējā apmaiņā.

Kopā abi labprāt dodas izbraucienos pa Latviju, it īpaši rudeņos un vasarās, kad Ineta var ļauties arī savam hobijam – dabas fotografēšanai. Tomēr viņi necenšas nemitīgi būt kopā kā salipuši. “Kad nemitīgi atrodies otra tuvumā, teikšu skarbi, tas mazina cieņu pret sevi. Tad sanāk, ka, vēloties nepārtraukti būt kopā ar kādu citu, pārtiec no viņa žēlastības.. Tāpēc ir vērts apgūt, izzināt, kas ir tevī pašā mītošā bagātība. Un man tas nav grūti, es varu atrast daudz, ar ko nodarboties. Šajās attiecībās pašpietiekamības punkts ir apgūts. Ir jādāvina otram viņa laiks. Ir jādāvina laiks arī sev,” uzskata Ineta Ķirse-Tiesniece.

LA.lv