5 Komentāri

 1. zuzū

  Iveta,nevajag celt paniku! Cilvēku pirmā reakcija,izlasot Jūsu rakstu ,ir saprotama . Tāpēc tik nepārdomāti ieteikumi. Droši vien daudzi komentētāji rīkotos tieši tāpat kā Jūs.Arī man liekas,ka tik smagu dzīvi neizturētu,bet nonākot Jūsu situācija,droši vien rīkotos tāpat kā Jūs.Viegli Jums nav.Vēlu spēku izturēt.

 2. semo

  Jocīgi! Nekad nebūtu domājis, ka šādos gadījumos atrodas personas, kas vispār izsaka kaut kadas negācijas. Neviens nav pasargāts no kāda nelaimes gadījuma. Pats esmu šoferis – amatieris jau trīsdesmit gadu. Man pieder jau kada septītā vieglā automašīna. Visu cieņu gan Ilonai, gan pašam cietušajam Ūdrītim. Atliek tikai neņemt galvā.

 3. Vecs vīrs

  Varbūt ka kāds pajols arī uzraksta ko rupju un negatīvu, bet lielākā daļā komentāru tomēr ir korekti un tur ir izteiktas cilvēku domas un attieksme, nevis padomi. Ja Balodes kundzei ir tiesības izteikties par savām attiecībām ar laulāto draugu R.Ūdri, par par viņa veselības stāvokli, tad arī man ir tiesības novērtēt viņas izteikumus un paust savu viedokli. Lai Balodes kundzei veicas. Divi gadi tas nav daudz, cāļus skaita rudenī, paskatīsimies ko viņa teiks pēc 10, vai pēc 20 gadiem. Tagad notiekošais līdzinās kredīta paņemšanai uz 30, vai 40 gadu termiņu. Šobrīd ir degsme, veselība, darbs, ziedojumi, bet vai tas tā būs mūžīgi, to rādīs laiks. Vienkārši es esmu redzējis kā gulošs sirdzējs izsūc kopēja spēkus, kad kopējs jau pats sāk līdzināties sirdzējam.

 4. viss

  viss ir ļoti vienkārši: ja nevēlas komentārus, tad nevajag visu savu dzīvi klāstīt pasaulei. Bet ja grib katru sīkumu no privātās dzīves izlikt apskatei, tad nav ko nevienam pārmest

 5. Mhm

  Laviizes cuukas chakli dzeesh aaraa jebkurus kazai netiikamus komentaarus.
  Nu tad veelreiz – tu, uudrene, esi visiem pieriebusies ar savu nepaartraukto ziimeeshanos. Paturi savu ziimeeshanos pie sevis

Pievienot komentāru

Obligātie lauki atzīmēti ar *