Kokteilis
Apbrīno

Ilona Balode – Ūdre: Paturiet savu neapmierinātību un žulti pie sevis!0

Ekrānuzņēmums/Facebook.com

Pirms nedēļas mūziķis Rolands Ūdris jeb Ūdrītis un viņa sieva grāmatu autore un aktrise Ilona Balode -Ūdre ģimenes lokā, mielojoties ar saldumiem, valriekstu torti un kolu, nosvinēja trešo kāzu jubileju. Jau kādu laiku ģimene, kurā aug arī abu dēliņš Bārts, mitinās Ventspilī.

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns” abi šovasar jau otro gadu piedalījās fonda “Līdzskaņa” radošajā nometnē un tur beidzot Ūdrītis saņēma ilgi gaidīto trīsriteni, ko par saziedotajiem līdzekļiem sagādāja fonds “Līdzskaņa”.

“Ar šo speciāli taisīto velosipēdu Ūdris varēs uzlabot koordināciju un nodarbināt daudzas muskuļu grupas, kas viņa veselības stāvoklim ir ļoti būtiski,” – atklāj Ilona.

Jau rakstījām, ka pirms kāda laika savā Facebook profilā Ilona ievietoja sludinājumu, kurā meklēja asistentu savam vīram Ūdrim, solot algu 450 eiro mēnesī “uz rokas” pēc nodokļu nomaksas. Sludinājums tika ievietots, jo Ventspilī nav sociālā dienesta piedāvājuma šāda veida asistentam. Tas ir pilnas slodzes darbs ik darba dienu no plkst. 9:00 līdz 17:00 un darba pienākumos ietilpst izvadāt mūziķi uz nodarbībām, jāpalīdz paēst, padzerties un nomainīt higiēnas lietas, kā arī fiziski jāpalīdz Ūdrim pārvietoties.

Diemžēl līdzās uzmundrinošiem komentāriem ne viens vien atļāvies izteikt arī indīgas piezīmes un pārmetumus, uzskatot, ka solītā alga ir pārāk smieklīga. Tādēļ draugu mudināta Ilona komentēšanas iespējas atslēgusi. Tomēr neraugoties uz notikušo, Ilona atzīst, ka izskatās Ūdrītim asistents būs atrasts. “Noteikto algu veido valsts maksājums, kas ir 320 eiro uz rokas. Es uzskatu, ka, darot šādu darbu, cilvēkam ir jāsaņem kaut cik pietiekams atalgojums, un meklēju risinājumu, kā to īstenot. Noorganizēju, ka ziedot.lv no Ūdrim saziedotās naudas kaut nedaudz pieliek vēl klāt, lai šim cilvēkam sanāktu šie 450 eiro uz rokas. Ventspilij tā ir ļoti normāla alga.”

Diemžēl tās nav vienīgās negācijas, kas Ilonai pēdējā laikā bijis jāuzklausa. Pēc tam, kad Ilona medijos atklāti runājusi par savu reālo dzīvi ar vīru invalīdu, viņa saņēmusi dažādus ieteikumus un vērtējumus. Gan tādus, ka lai nežēlojas, jo pati izlēma slimu Ūdri paturēt, gan tādus, kur iesaka vīru invalīdu atdot aprūpes namam, lai vairāk uzmanības varētu veltīt Bārtam. Mūziķa dzīvesbiedre atklāj, ka cenšas tajā neiedziļināties, jo citādi neatliktu laika dzīvot.

“Paturiet savu neapmierinātību un žulti pie sevis! Nevajag mūs izmantot kā tādus grēkāžus, lai izgāztu neapmierinātību par, iespējams, savu ne tik ideālo dzīvi.”

LA.lv