Kokteilis
Mīli

Ilona Balode – Ūdre: Mums ir aplauzti spārni, riktīgi…0

Foto – Leta

“Kādreiz man bija raiba dzīve. Tagad mana dzīve ir izdzīvošana. Iespējams, tā ir kļuvusi par vienu no garlaicīgākajām dzīvēm uz planētas,” tieši tik atklāti un skaudri žurnāla “OK!” jaunākajā numurā savās pašreizējās sajūtās atzīstas mūziķa Rolanda Ūdra sieva, grāmatu autore un aktrise Ilona Balode-Ūdre (36), kura jau otro gadu diendienā kopj savu vīru, kurš pēc autoavārijas ir kļuvis par invalīdu un rūpējas par abu dēlu Bārtu.

Viņa atklāj, ka šobrīd jūtas ļoti vientuļa, jo savulaik bijis pierasts ar Ūdri dalīties it visā, bet šobrīd viņi esot iecementēti katrs savā pasaulē. “Dienu dienā bijām kopā – dzīvojām, strādājām, ceļojām – , bet kopš avārijas esam pilnīgi atšķirti. Kopā vairs neguļam, dzīvojam katrs savā istabā, viņam ir slimnieku gulta, es esmu kopā ar dēlu Bārtu…”.

Mūziķa sieva atzīst, ka šo gadu laikā ir ieslīgusi pamatīgā grūtsirdībā un aizmirsusi smaidīt. Un tomēr kaut kā mēģina saņemties un dzīvot tālāk, lai nebūtu apziņas, ka savu dzīvi viņa ir pilnībā likvidējusi. Ilona mēģina mācīties tikt galā ar emocijām, apmeklē psihoterapeitu, dodas uz baseinu un sāk izjust vēlmi pēc sievišķības, ko tik ilgi nācies atlikt malā, stumjot smagos Ūdra invalīda ratiņus. “Mums ir aplauzti spārni, riktīgi. Tas ir trakākais. Katru dienu to jūtu. Tieši tāpēc, ka ar Ūdri bijām baigi brīvie.”

Ilona Balode – Ūdre ir pārliecināta, ka savu īsto cilvēku ir atradusi un citu viņai nevajag par spīti šā brīža grūtībām. “Man ir cilvēks! Ar kuru es apprecējos un kuru mīlu. Viņš ir mājās. Ratiņkrēslā. Tas neko nemaina. Mīlestība nav tikai rozā baloni. Mīlestība ir arī tas…Ūdris pa ilgiem laikiem negaidīti pateica: “Es tevi mīlu.” Un es atkal sapratu, kāpēc to visu daru.”

Saistītie raksti

Atgādināsim, ka 2015.gada 20. augustā Ilona un Ūdris teica viens otram “jā” vārdu un kļuva par vīru un sievu, bet tā paša gada nogalē – 16.decembrī abi kļuva par vecākiem dēliņam Bārtam. Bet 2016.gada 22.janvāris kļuva par traģiski liktenīgu dienu pāra dzīvē – “The Hobos” mūziķi Rolandu Ūdri notrieca automašīna. Ilgu laiku, kā viņu ierasts dēvēt, Ūdrītis, bija bezsamaņā, pēc tam ilgstoši ārstējās slimnīcā un rehabilitācijas centrā. Pēc nelaimes gadījuma Rolands ir invalīds, kura ikdiena norit ratiņkrēslā.

Foto – LetaLA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Laika apstākļu dēļ pārcelts Summer Sound iesildīšanās pasākums ar Ozolu
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā atbrīvoties no 7 liekām lietām ceļasomā?
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 seriāli lietainai dienai: pārsteigs ne tikai ar sižetu, bet arī kvalitāti
9 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Arī ap privātmāju cilvēks joprojām ceļ sētu.” INTERVIJA ar Valsts robežsardzes priekšnieku Gunti Pujātu
1 stunda
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Ilze Kuzmina: Vai laižot latiņu aizvien zemāk, ir iespējams celt izglītības kvalitāti?
2 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Skolotājiem tomēr būs lielākas algas 1
6 stundas
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
Kariņš: Sabiedrisko mediju jomā nevar dzēst tikai “ugunsgrēku”
14 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
LA.LV jūnijā kļuvis par 3. populārāko ziņu portālu latviešu valodā
7 stundas