Kokteilis
Dzīvo

Ilona Balode meklē palīgu, kas viņas vīram Ūdrītim palīdzēs atvieglot ikdienas gaitas0


Rolands Ūdris-Balodis un Ilona Balode-Ūdre.
Rolands Ūdris-Balodis un Ilona Balode-Ūdre.
Foto – Leta

Ilona Balode savā Facebook profilā vēlā svētdienas vakarā ievietojusi darba piedāvājumu, kurā viņa raksta, ka tiek meklēts cilvēks, kas viņas vīram – mūziķim Rolandam Ūdrim, varētu palīdzēt ikdienas gaitās.

Ilona raksta: “Darba piedāvājums Ventspilī. Meklēju asistentu savam vīram Rolandam Ūdrim. Vajadzīgs cilvēks uz pilnu slodzi. Darba laiks, no plkst. 9:00 līdz 17:00 darba dienās. Darba pienākumi: aizstumt/atstumt viņu ar ratiem uz nodarbībām (fizioterapija, ergoterapija, logopēds), kas notiek dažādās pilsētas vietās – poliklīnikā, Pārventā “Dziedinātavā” (tur iet mikroautobuss), pilsētas slimnīcā. Uzturēties ar Rolandu kopā Atbalsta Centrs Cimdiņš, palīdzēt viņam paēst, padzerties, nomainīt higiēnas lietas, kad nepieciešams. Kā arī fiziski jābūt spējīgam (spējīgai) viņam palīdzēt piecelties/apgulties no krēsla gultā un palīdzēt braukt ar trīsriteni. Rolandam ir nopietnas problēmas ar runu, tāpēc meklējam cilvēku, kas ir gatavs iedziļināties, pieslēgties situācijai un iemācīties saprast. Alga: 450 eiro mēnesī “uz rokas” paliek pēc nodokļu nomaksas. Var gadīties, ka kādreiz jāpiestrādā kādā brīvdienā, vai virsstundas, taču par to tiktu piemērota atsevišķa samaksa pēc savstarpējas vienošanās.”

Dažu stundu laikā Ilonas ievietotas posts izraisījis “vētru” interneta vietnē, jo daudzi Ilonai pārmet par it kā zemo darba samaksu. Ilonas draugi viņai iesaka atslēgt komentēšanas iespējas.

Atgādināsim, ka 2016.gada janvārī mūziķis Rolands Ūdris cieta ceļu satiksmes negadījumā, kurā viņu notrieca automašīna. Kopš tās dienas Ūdrītis kopā ar Ilonu ir cīnījies gan par savu dzīvību, gan veselību, un šobrīd spēj pārvietoties ratiņkrēslā.

LA.lv