Kokteilis
Apbrīno

Ilmāra Rimšēviča šķirtā sieva Līga atbalsta bijušo vīru: “Šis mūsu ģimenei ir smags periods!”0

Foto: LETA

Laikā, kad Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs tiek turēts aizdomās par kukuļa izpiešanu un ņemšanu, un ir zem visas sabiedrības lupas, viņa bijusī sieva, Latvijas Nacionālā teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Rimšēviča izrādījusi vīram atbalstu.

Intervijā žurnālam “Privātā Dzīve” Līga atklājusi, ka lai arī abu laulība sen ir šķirta, viņiem ir draudzīgas attiecības. “Mums ir trīs burvīgas meitas, kuras dzimušas mums stipri agrā jaunībā. Tāpēc vecākās meitas varbūt pat vairāk mūs audzinājušas, nekā mēs viņas. Meitas mūs nesaprastu, ja mēs viens pret otru izturētos bez cieņas un savstarpējā atbalsta”. Viņa arī pastāstīja, ka vecākās meitas jau labu laiku nedzīvo Latvijā, jo ģimenē bērnu izglītība bijusi prioritāte. “Gribējām, lai meitām no mazotnes būtu perfektas vismaz divas svešvalodas,” saka Līga.

Vaicāta, kāpēc izlēmusi atbalstīt vīru brīdī, kad viņš tiek turēts aizdomāts par kukuļa pieprasīšanu un ņemšanu, viņa atbild, ka tas viņai licies tik pašsaprotami, ka esot pat grūti atbildēt. “Turklāt vairāk nekā 20 gadus esmu sabiedriskajās attiecībās, un skaidri redzēju, kas notiek. Tā ir labi plānota klasiska melnā PR kampaņa,” sacījusi Ilmāra Rimšēviča bijusī sieva.

Uz preses konferenci par lietas virzību Ilmārs Rimšēvičs ieradās kopā ar bijušo sievu Līgu, uz jautājumu, vai viņš lūdza viņai uz to ierasties, viņa atbildēja: “Viņš nelūdza, bet teica, ka priecātos, ja es atnāktu un paklausītos.”

Vaicāta, kā šie notikumi ietekmējuši viņas ģimenes dzīvi, Līga pastāstīja: “Ilmārs man zvanīja aizturēšanas naktī un lūdza par radušos situāciju paziņot bērniem un vecākiem. T

as ir pārāk privāti, tādēļ nepubliskošu, ko tajā brīdī teicu bērniem, bet droši varu apgalvot, ka meitu mīlestību pret tēti neietekmē ne viņa amats, ne materiālais stāvoklis, ne arī šobrīd radītā reputācija.

Jā, šis mūsu ģimenei ir ļoti smags periods, un nezinām, kas vēl būs jāsagaida. Taču, lai kas tas arī būtu – mēs noteikti to pārdzīvosim!”.

Līga Rimšēviča un viņas bijušais vīrs Ilmārs Rimšēvičs, ierodas preses konferencē.
Foto: LETA
LA.lv