Kokteilis
Dzīvo

Igauņu ragana Merilina Kerro atbild, kāpēc ir bīstami nēsāt zeltlietas0

Foto: Pixabay

Igauniete apgalvo, ka zelts neder visiem. Kādam tas nes veiksmi, bet kādam citam – pievelk neveiksmes.

Pēc raganas teiktā, zeltam ir ļoti spēcīga enerģija, kas atbilst tikai apmēram 15 procentiem visu pasaules iedzīvotāju. No tā izriet, ka lielākajai daļai cilvēku zelts var kaitēt.

Merilina Kerro atklāj, ka zeltu drīkst nēsāt tikai tie, kuri atšķiras ar savu dāsno raksturu un žēlsirdību.

Labiem un patiesiem cilvēkiem zelta izstrādājumi nes veiksmi. Tie aktivizē visas viņu pozitīvās rakstura īpašības, palīdz gūt veiksmi dzīvē un atvaira nelaimes.

Zelta izstrādājumus šova „Ekstrasensu cīņas” dalībniece un vairākkārtēja uzvarētāja iesaka nēsāt aktīviem, mērķtiecīgiem, ambicioziem un noteikti tādiem cilvēkiem, kurus vada labi nodomi.

Zeltlietas nekādā gadījumā nedrīkst nēsāt ļauni, skaudīgi, agresīvi un konfliktējoši cilvēki. Vēl zelts nemīl mantkārīgus un skopus cilvēkus. Ja šāds cilvēks nēsās daudz zeltlietu, tad gala rezultātā viņš paliks bez nekā. Arī cilvēkiem ar ļaunu un tumšu dabu zelts laimi nenesīs. Ja cilvēkā rodas ļaunas domas, tad zeltlietas tikai palielinās sava nēsātāja vēlmi izdarīt kaut ko sliktu. Metāla enerģija šajā gadījumā kļūs iznīcinoša un mudinās savu saimnieku veikt ļaunu darbu, kam būs sliktas sekas.

Turklāt igauņu ragana Merilina Kerro neiesaka nēsāt svešas zeltlietas. Ja cilvēks mantojis gredzenu no asinsradinieka, tad viņam jāzina, ka kopā ar rotaslietu viņš saņem arī iepriekšējā gredzena saimnieka enerģiju. Ja radinieks, bijis ļaunas dabas, un viņa dzīvē bijis daudz negatīvu notikumu, tad šādu gredzenu nevajadzētu pat uzvilkt.

Zelts, kā zināms, sevī glabā visu informāciju par savu īpašnieku. Tā ka, ja cilvēks nēsās svešas šī metāla rotaslietas, viņš var sevi nolemt neveiksmēm vai tieši otrādi – iegūt iepriekšējā saimnieka atbalstu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv