Kokteilis
Baudi

Ieskaņots albums ar Mārtiņa Freimaņa dziesmām jaunā interpretācijā0


Dziedātājs Mārtiņš Freimanis un viņa uzticamā Pepe.
Dziedātājs Mārtiņš Freimanis un viņa uzticamā Pepe.
Foto – Leta

Mūziķa Mārtiņa Freimaņa laikabiedri un jaunie talanti apvienojušies mūziķim veltītā albumā, lai Freimaņa dziesmas ierakstītu jaunā interpretācijā, aģentūru LETA informēja “Micrec PM” pārstāve Ilze Pleša.

Jaunajā albumā “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” unikālas, pašu veidotas mākslinieka dziesmu interpretācijas ieskaņojuši tādi mūziķi kā “Musiqq”, “Labvēlīgais tips”, Aija Andrejeva, Lauris Reiniks, Olga Rajecka, “Rīgas modes”, “Līvi”, “Refleksija”, Kārlis Būmeisters, “Z-Scars”, Zintis Žvarts un Katrīna Bindere.

Papildus albumam muzikoloģe Daiga Mazvērsīte ir sagatavojusi apjomīgu grāmatu, kurā atspoguļoti gan jau zināmi, gan plašākai publikai nezināmi fakti par Freimani. Grāmatas iznākšanu tās izdevēji “Micrec Publishing” un “Mārtiņa Freimaņa fonds” ieplānojuši šā gada maijā, pastāstīja Pleša.

Šo divu jaundarbu iznākšana iedvesmojusi Mārtiņa līdzgaitniekus un draugus apvienoties kopīgā koncertā Dzintaru koncertzālē 28. augustā, lai kopīgi izdziedātu Freimaņa dziesmas jaunā skatījumā un klausītājiem dotu iespēju atkal pabūt ar Freimaņa mūziku. Tāpat koncerta būtiska sastāvdaļa būs jaunās grāmatas un albuma prezentācijas. Pasākumu vadīs un ar grāmatas fragmentiem iepazīstinās Lauris Reiniks.

LA.lv