Kokteilis
Dzīvo

Iesaka bērni un vecāki: vērtīgas idejas, kā būt kopā pa īstam0

Publicitātes foto

Priecīgie brīži kopā ar vecākiem ir visvērtīgākie – tos bērni atceras visu mūžu, un tam vajadzīgs vien nedaudz laika un iedvesmas. Rosinot ģimenes pavadīt kopā vairāk laika, Amigo aicina vecākus dalīties ar idejām, lai kopā izveidotu ideju krātuvi. Tajā ikviena Latvijas ģimene varēs rast ierosmi, kā interesanti, aizrautīgi un no sirds pavadīt laiku ar bērniem – kaut vai 5 minūtes dienā. Ideju krātuvē atrodamas jau pārbaudītas vērtības – mammas un tēti dalās praktiskās un viegli īstenojamās aktivitātēs, kuras ik dienas priecē pašu ģimeni.

Laimīga bērnība nav iedomājama bez priekpilniem mirkļiem, kas pavadīti kopā ar vecākiem. Tomēr dzīves steidzīgajā ritmā mammām un tētiem var pietrūkt ideju, kā jēgpilni un interesanti pavadīt laiku ar savām atvasēm. Rosinot ģimenes dalīties pašu pārbaudītās vērtībās un smelties idejas vienai no otras, izveidota ideju krātuve, kur ikviens vecāks var pievienot savu ideju, pastāstīt, ko visvairāk iecienījuši paša bērni vai ko pašam bērnībā patika darīt kopā ar vecākiem.

“Mēs jau vairākus gadus strādājam, lai palīdzētu vairot laimes sajūtu Latvijas ģimenēs. Šogad esam kopā ar labdarības maratonu “Dod pieci!”, kura mērķis ir mudināt vecākus ik dienu būt kopā ar saviem bērniem – pa īstam, veltot  viņiem laiku un nedalītu uzmanību kaut piecas minūtes. Patiesa kopā būšana ar vecākiem ir tas, kas rada bērnu laimīgās atmiņas,” stāsta Amigo iniciatīvas Laimīgām ģimenēm vadītāja Kristīne Hermane.

Dalīties ar saviem padomiem un pieredzi, kā biežāk pa īstam būt kopā ar bērnu, aicināts ikviens. Brīvdienu pankūkas, kopīgas pastaigas, jautājumu un atbilžu sesijas mašīnā vai pie vakariņu galda, kopīgs saķēpāto roku vakars – tā ir tikai neliela daļa no idejām, kas jau atrodamas Amigo ideju krātuvē. Lai piedalītos tās veidošanā, pievienojiet savu ideju laimigamgimenem.lv un dalieties pieredzē, iedvesmojot citus un iedvesmojoties pašiem!

“Dāvanas un mantas ar laiku aizmirstas, bet tas kolosālais ģimenes laivu brauciens vasarā pēc pirmās klases, kopīgā sniegpārsliņu griešana Ziemassvētkiem vai jautrā kartupeļu talka, kurā tētis stāstīja smieklīgus kartupeļu stāstus, ir atmiņas, kas raisīs smaidu visu mūžu. Sāciet tās veidot jau šodien!” aicina Kristīne Hermane.

Jau piekto gadu nedēļu pirms Ziemassvētkiem notiks labdarības maratons “Dod pieci!”, kura ietvaros trīs dīdžeji sešas diennaktis pavada slēgtā stikla studijā, lai pievērstu sabiedrības uzmanību nepieciešamībai veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. Par maratonā iegūtajiem līdzekļiem sadarbībā ar jomas speciālistiem tiks ieviestas bezmaksas praktiskas un psiholoģiskas mācības un emocionāla atbalsta sistēma visiem jaunajiem vecākiem Latvijā, kam tas ir nepieciešams.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Maģiskās eņģeļu stundas no 19. līdz 26. jūlijam: kādas vēlmes piepildīsies?
2 dienas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kurus tu negribētu redzēt starp saviem kolēģiem
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Kalnciema kvartālā notiks “The Bad Tones & Egomašina” bezmaksas koncerts
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VV
Vivanta Volkova
Latvijā
Vienos ziedos… Dzintra Lūse pēc vīra mīklainās nāves atjauno izdemolēto baznīcu
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
TIEŠRAIDE: “RallyX Nordic” rallijkrosa čempionāta sacensības Biķernieku trasē
Tiešraide 1 stunda
LE
LETA
Latvijā
LKS valdes locekli VDD tur aizdomās par komunistiskā genocīda publisku noliegšanu 1
1 stunda
LE
LETA
Kultūra
Rundāles pili UNESCO sarakstam varētu pieteikt nākamā gada septembrī
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
“Prāta vētras” koncerts Liepājā noritējis mierīgi
4 stundas