1. Nepamatota tikumība

Ļoti daudzas sievietes strīdos izmanto argumentus no sērijas “Tu esi briesmonis, bet es svētā”, pie tam viņas pašas nekad neatzīsies tajā, ka, atbildot uz attiecīgo jautājumu par bijušajiem, viņas jau pieckārtīgi ir samazinājušas savu bijušo vīriešu sarakstu. Sievietēm, kuras cenšas izlikties labākas nekā viņas patiesībā ir, nav īpaši liela vērtība vīriešu acīs, jo viņi uzskata, ka tādas sievietes nav viņu cienīgas. Neviens Tev neaizliedz minēt to, cik daudz bijušo Tev ir bijuši pagātnē, taču tad ir jāatrod tāds vīrietis, kas šo skaitli spēs pieņemt, un tad arī nebūs jāmelo!

2. Citu sieviešu kritizēšana
Vīrieši parasti brīnās, vai tiešām ir tik grūti izteikt komplimentu kādai citai sava dzimuma pārstāvei?! Ja satiktā sieviete tiešām labi izskatās, palielot viņas gaumi, Tu tikai nopelni papildus balles, bet, ja arī Tu pamani, ka sievietei tiešām kurpes nesader ar somiņu, tad tik un tā labāk paklusē un apspried to vēlāk ar draudzenēm, ja jau Tu bez šīs kritikas izteikšanas nevari iztikt!

3. Greizsirdība
Ne tikai vīrieši ir spējīgi pārvērsties Otello, arī sievietes ir spējīgas ar greizsirdības palīdzību padarīt savu partneru dzīves neciešamas, it īpaši, ja greizsirdībai nav pamata. Atliek vien sarunā pieminēt kādas citas sievietes vārdu – tas izsauks sievietē veselu emociju jūru, ne jau to pozitīvāko! Par gājienu ar draugiem uz striptīzklubu vispār pienākas šāviens galvā! Ja Tu ne reizi neesi pieķērusi savu partneri melos, tad Tu noteikti vari atslābināties un beigt dzīvot paranojā, jo Tu taču nevēlies visu laiku paciest greizsirdības mokas – tas taču nenāk par labu ne Tev, ne Tavam vīrietim, kuru tas noteikti var aizbiedēt!

4. Pataloģiska nepatstāvība
Šādām sievietēm visu laiku vajag, lai vīrietis pastāvīgi atrodas viņu tuvumā, “pūš pēc viņu stabules” un nepārtraukti atkārto, kā viņam ar viņu ir paveicies. Viņas vēršas pie saviem partneriem pēc atbalsta jebkurās situācijas, lai arī ar ko tās nebūtu saistītas. Protams, vīrieši ir gatavi palīdzēt, ja vajag, bet lielākā daļa tomēr pieļauj domu, ka ar lauztu nagu sievietei pašai būtu jātiek galā, maksimums – ar manikīres palīdzību!

5. Jautājums: “Tu mani mīli?”
Var jau, protams, saprast mūs, sievietes, jo gribas taču zināt, ko pret Tevi jūt cilvēks, ar kuru vēlies saistīt sevi nākotnē, taču vīriešus šie jautājumi atbaida. Ja viņš mīl, tad viņš noteikti pats to arī pateiks, ja nē – tad Jūs abi nokļūsiet visnotaļ neveiklā situācijā.

6. Personīgās telpas ierobežošana
Sievietes pastāvīgi cieš no šī ieraduma, lai gan pašas to nemaz nepamana. Kā var nepajautāt mīļotajam cilvēkam, kas viņam piezvanīja?! Kur viņš dosies?! Vēlāk šiem jautājumiem klāt pievienojas arī kabatu un personīgo mantu pārmeklēšana un, protams, klasika – īsziņu lasīšana viņa telefonā. Iedomājies sevi viņa vietā, varbūt tas Tev liks saprast, ka šāda veida iejaukšanās viņa personīgajā teritorijā noteikti nepadara viņu laimīgu, jo arī Tev taču tas nepatiktu!

7. Pārlieku liela emocionalitāte
Melodrāma, neveiksmīgs matu griezums, kleita, kur tikko “aizgājusi gar degunu” – ir daudz iemeslu, kas liek sievietei sajusties kā visnelaimīgākajai pasaulē un izplūst asarās. Pašās asarās jau nav nekā apkaunojoša, bet tajā, ka sieviete liek par to just līdzi savam vīrietim?! Vīrietim šis problēmas nav mazākā pirkstiņa vērtas, viņš šādās situācijās nemaz arī neorientējas, turklāt sieviešu asaras vīriešus biedē, bet, kas cilvēku biedē, no tā viņš cenšas izvairīties, tāpēc beidz raudāt, ja gribi, lai Tavs vīrietis Tevi turpina mīlēt!

8. “Šopings” līdz zūd pulss
To jau Tu noteikti zini, ka uz skaistas garderobes izveidošanu laiku žēlot nevar… un nervus arī, jo sezonas izpārdošanās parasti Tu viegli vari palaist garām to, ar ko jau domās staigā pa kādu kūrortu, tāpēc pati lielākā kļūda – ņemt līdzi savu partneri šajā iepirkšanās maratonā, jo vīrieši paši par sevi nemīl vazāties pa tirdzniecības centriem, lai vienkārši paskatītos uz Tevi, kad Tu kaut ko piemērīsi, viņi domās tikai par to, cik lietderīgi viņi šīs stundas varēja pavadīt kaut kur citur – kaut vai pavāļājoties uz dīvāna un skatoties televizoru!

9. Pļāpīgums

Uz jautājumu: “kā pagāja Tava diena?”, vīrietis gaida kaut ko atbildes “normāli” stilā vai arī pāris rindiņas par kādu interesantu atgadījumu, ja tāds ir bijis, respektīvi, stundu ilgam izklāstam viņš noteikti nav gatavs, tāpēc noteikti nesāc viņam stāstīt visu, kas notika ar Tevi darbā, jo daudz kas no tā noteikti ir tikai nebūtiski sīkumi, kas varbūt Tev un Tavām draudzenēm šķiet interesanti, bet ne jau Tavam vīrietim – viņu tas tikai nogurdinās!

10. Seksuālā šantāža

Tas ir viens no sliktākajiem sodiem, kuru sieviete var piemērot savam partnerim. Ja vīrietis Tevi mīl līdz “neprātam”, tad diez vai viņš būs Tev neuzticīgs, tā arī turpinās mocīties Tavas nepieejamības dēļ. Padomā, varbūt tomēr labāk ir censties visu paskaidrot nevis piespiest ciest sev pašu tuvāko cilvēku?!

 

zeltene